Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy a fiatal házasok...

Igaz hogy a fiatal házasok lakhatnak egy olyan házban amiért havi 10. 000 ft-ot kell fizetni+rezsi? 5évig.

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet nem halottam....Lehet van 1-2 helység ahol van ilyen valami feltétellel.....
2010. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
jó is lenne...fiatal pár vagyunk,2 éve 50+rezsi a lakás...
2010. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hallottam már erről, de azt hiszem városonként változó.

Unokatesóméknál volt, laktak benne..Fiatal házasok otthona néven futott, és havi 10 körül fizettek.Igaz kicsi lakás volt, de kezdetnek megtette, és ők is 5 évre kapták!

2010. márc. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Káposztásmegyeren vannak ilyen lakások,fészekrakó lakások a nevük,de 5 év után ki kell költözni belőle és fére kell tenni egy meghatározott összeget.
2010. márc. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyenek, en pl. Bekes megyeben tudok ilyet (gondolom mas megyekben, telepuleseken laknak). Meg csak nem is kell hazasnak lenni. Fecskehaz, feszekrako otthonoknak hivjak. 10.000 plusz persze a rezsit, mivel onnallo kis lakasok. Ugy tudom egy Fundamentas megtakaritassal kapcsoljak ossze, azt is kell fizetned (akkor tuti maradhatsz 5 evig) ha nem vallalod a Fundamentat, akkor is lehetsz, da ha jon valaki, aki fizetne a megtakaritast is, akkor menned kell. Megeri ilyet keresni, mert valoban van egy kis lehetoseg gyujtogetni, hogy par ev mulva tudj venni (vagy legalabb belerakni) egy sajat lakast.
2010. ápr. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A helyi önkormányzatnál kell érdeklődni, ha van rá keretük, akkor a lehetőség adott.

Azt remélem tudod, hogy husszú sorokban állnak a jelnetkezők ott, ahol van erre lehetőség.

2010. ápr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen van,bár gondolom város függő.Mi is ilyenben lakunk,pici garzon,ifjú házasok pályázhatnak rá a tanácsházán,a bérleti díj havi 13000 ft,legalábbis itt,és öt évig lakhatunk itt.Szerintem átmenetileg nagyon jó,arról nem is beszélve,hogy nem albérletet kell fizetni,ami lényegesen több lenne...Tehát irány a tanácsháza és érdeklődj.....
2010. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,Fundamentát kell kötni hozzá,de az is a ti érdeketeket szolgája...
2010. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!