Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belém bújt a "kisördög"....

Belém bújt a "kisördög". Hogyan "kergessen" el?

Figyelt kérdés
Párom külföldön dolgozik.Eddig nem is volt gond, mert megbízok benne, de mégis kezdem azt érezni mintha féltékeny lennék.Normális ez?
2010. márc. 31. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vasvillával!!!XD. Az én férjem is kint dolgozik, két hetente jár haza, néha én is gondolok ilyen dolgokra, de aztán gyorsan elhessegetem.
2010. márc. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem normális.
2010. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra,hogy hátha belé is belebújt a kisördög,és ő rád lesz féltékeny.Foglald el magad valamilyen hasznos dologgal,feleslegesen ne bosszantsd magad.
2010. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
A legtöbb pasi ha távol van a családjától nem lép félre.Az már hamarabb aki minden nap a párja mellé fekszik le.Nem tudom miért van ez de ne parázz annál rosszabb.Ha már nagyon rossz hívd fel telefonon.Hallja a hangod és akkor még jobban haza vágyik majd hozzád.
2010. márc. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudjon az előttem szóló, de az a "legtöbb pasi ha..." elmélet klisé. Ha valaki meg akarja csalni a párját, lehet mellette is, meg arrébb 1500km-rel is.Kérdező! Te ismered a párod, sok pasi valóban képes a hűségre, csak a remény és a bizalom maradt neked, hogy ő is ilyen:)
2010. márc. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat. Párom hűségesnek ismerem, de ennyire messze még nem volt tőlem, és ilyen hosszú időre sem:)

2010. márc. 31. 10:59
 7/11 anonim ***** válasza:
2010. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jó ez a mese.Ez is azt mutatja,hogy a királyfinak két nője is van.Nem hiszem,hogy a kérdezőt ez megnyugtatja...
2010. márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ördögűzést vállalok. Én akarok belébújni. :PPPP :))))
2010. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ÁÁÁ! Rosszul mondtam. Csinos, fiatal lányokból ördögűzést vállalok...
2010. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!