Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm megváltozott a...

Barátnőm megváltozott a párkapcsolata miatt, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Van egy gyerekkori barátnőm (19L),aki az utcánkban is lakik.Családjaink jó barátok,együtt névnapozunk,szilveszetrezünk...de úgy érzem ő irigy lett és ezt nem is tudom megbeszélni vele,már nem is köszön vissza.Úgy sajnálom,hogy vége szakadt a barátságunknak,hisz pelenkás korunk óta tart(ott).A változás ott történt,hogy neki és nekem is párkapcsolatom lett.Anyukámtól az anyukáján keresztül még érdeklődik felőlem,de személyesen meg sem kérdi hogy vagyok.Anyum szerint az irigység tett tönkre mindent.Pedig neki van barája ,aki őt eljegyezte,állandóan rakja fel a közös képeiket ,tehát biztos boldogok,suliba jár és a szülei mindent fizetnek,mert költségtérítésesre jár,tehát nincs oka irigységre.Én nagyon egyszerű lány vagyok,nem költök magamra annyi pénz,az ösztöndíjamat spórolgatom és nekem is van több éves párkapcsolatom,igaz az én adtatlapomat nézegeti hetente közösségi portálokon.Akkor miért nem képes visszaköszönni vagy válaszolni msnen,elbeszélgetni,hiszen a szüleivel nagyon jól elvagyunk.Miért kellett megszakítani a barátságot egy hülyeség miatt?Vagy egyáltalán mi az oka?

21 l


2010. márc. 31. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer szólítsd meg, és kérdezd meg tőle.

Én ezt csinálnám. Valószínűleg meglepődik majd, de valamit csak fog mondani.

2010. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami okának csak kell lennie, hiszen egy barátság egyik napról a másikra nem válik ilyenné, hogy még köszönni sem hajlandó valaki a másiknak, azért ezt hiszem, hogy kimondottan a párkapcsolat miatt lehet, beszéld meg vele minél előbb, hogy mi történt, miért viselkedik így. Egy ilyen hosszú barátságnak nem szabad tönkre mennie, csak úgy. Veszteni nem vesztesz vele semmit, legfeljebb tisztán látsz. Valami másnak szerintem biztosan történnie kellett, ha meg tényleg csak egy pasi miatt lett ilyen, akkor hagyjad a fenébe, akinek fontosabb egy pasi, akkor kész. Én sosem voltam híve az msn-nek, személyesen kell beszélni mindenképpen. Találj rá módot hogyan, ha találkoztok véletlenül akkor akkor beszélj vele, vagy próbáld felhívni telefonon és egy tali beszéljetek meg. 28N
2010. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Anyum szerint ne feszegessük a dolgot,mert a családi barátság is rámehet.
2010. márc. 31. 09:22
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig a struccpolitika nem megoldás! Mellesleg szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy anyukád tud valamit...
2010. márc. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Anyum szerint egyszerűen irigyek,mert én a saját pénzemből tanulok és nagyon szépek az eredményeim,és a párkapcsolatom is jobb.Egyfajta vetélkedés ez a lánynak.Amiben látok valamit,mert minek nézi meg annyiszor a képeim?Miért kérdezősködik felőlem?
2010. márc. 31. 09:37
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Akkor ugyanazt tudom én is mondani, anyukád mindenképpen tudhat valamit, nem értem hogy miért mondja ezt. Lánya vagy, egy barátnődről van szó, jogod van tudni és kell is tudnod, ez nem megoldás. Igen is kérdezz rá, de azért én a helyedben anyukádat is kikérdezgetném, hogy mégis miért gondolja így
2010. márc. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Szia, ebben az egészben elég durván magamra ismertem. Ugyanez történt jó pár évvel ezelőtt, ahogy felnőtté váltunk, elkezdődött valamiféle versengés. Ráadásul az én nagy "hibám" az volt, hogy a barátnőm pasija állítólag tett rám megjegyzést, milyen helyes vagyok. Nem értem, hogy miért engem büntetett ezzel, miért nem a paliját rakta helyre ha ilyen féltékeny. Nálunk fokozatos volt az elhidegülés, de a mai napig nem jött helyre és már annyira nem is bánom.

De az is lehet, hogy valami buta félreértésről van csak szó, amin majd később jót nevettek. Én a helyedben biztos keresnék rá alkalmat ezt szemtől szembe megbeszélni. Ez a hirtelen váltás nekem is érdekes ilyen régi barátságnál. A másik véglet az ő barátja is lehet, aki esetleg nem szeretné, hogy összejárjatok. Én mindenképp utána járnék.

Sok szerencsét.

2010. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg az a fontos, h mit gondol a másik, nem jutsz semmire.
2010. ápr. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!