Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyit jelentettem neki? 4...

Ennyit jelentettem neki? 4 évig voltunk együtt

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt. 2. évfordulónkra kaptam tóle egy fehérarany gyűrűt. Nagyon szerettem őt,de az utolsó fél évben teljesen megváltozott. Közre játszott(sztem) h a mostoha apja tömte pénzzel,és teljesen el volt szállva magától. Szakítottam vele. Sokéig könyörgött,h béküljünk ki és néha meg is próbáltunk de már nem az az ember volt akit megismertem. Végleg vége lett. Egy délután fel keresett,a gyűrűt kérte vissza. Azt mondta nem érdemlem meg h viseljem. Vissza adtam. Egy hét mulva megtudtam h van uj barátnője,akivel 2 hete van együtt,és eljegyezte. iwiwre is kitett egy csomó képet kettejükről,"mennyasszonyommal" felirattal.

Olyan rosszul esik,h neki ennyit jelentett a 4 évünk. 2 hét után vki már a mennyasszonya :(


2010. márc. 30. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szakítottatok, te küldted el. Azt vártad, hogy majd évekig "gyászol" utána? Lehet h a másik lányban megtalált valamit, ami benned nem volt, de ezer oka lehet h őt miért jegyezte el, téged meg miért enm. Kár ezen agyalni sztem.
2010. márc. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van ilyen. A férfiak nagy része egyáltalán nem lelkizik és hajlandó sutba dobni akár több évet is. Bele kell nyugodnod és végleg elfelejteni.
2010. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuskó par@sztnak tartom az olyan férfit, aki visszakéri a gyűrűt, vagy legyen az bármilyen ajándék.. Pff ez egy utolsó köcsög ne is törődj vele jól tetted, hogy ott hagytad!!! El hiszem, hogy rosszul esik most, de majd nézd meg mi lesz a mostani kapcsolatával mondjuk úgy egy hónap múlva. Nem adok nekik többet és szétmennek. Szerintem csak miattad irkálja ki, hogy menyasszonyom stb, 2hét után eljegyezni vkit elég nagy felelőtlenség! Ne is törődj vele, csak magaddal foglalkozz most, próbáld magad lekötni, járj el a barátnőiddel bulizni, LÉGY SZABAD és ne kukkold folyton az iwiwes adatlapját, mert az csak egy jelenlegi adatlapot tükröz vissza..
2010. márc. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem más tippem van. Szerintem nem normális az, ha valaki két hét után eljegyez egy ismeretlent. Ő sem jegyezte volna el a másik csajt, ha nem akarna féltékennyé tenni téged. Ezért rakta ki az iwiwre azt a sok képet. Különben ki az a hülye aki egy kéthetes kapcsolatot ennyire hirdet? Mások még évek múltán se rakják ki a párjukat az iwiwre, még azt sem hogy 'kapcsolatban' (mondjuk ez meg a másik véglet). Azért kérkedik az új "jegyességével" (lol), hogy megtudd, hogy mit veszítettél. Nem tudja feldolgozni, hogy vége lett veled a dolognak, és szerintem még mindig szeret. Azért írom ezt, mert én pont ugyanezt csinálnám a helyében. Bár tény, hogy ez a másik lánnyal szemben nem korrekt (hülyítés és kihasználás). Akkor lehet, hogy inkább mégsem csinálnám :S pedig ötletnek nem rossz... megfigyelni a másik hogy reagál a dologra, és helyreállítani az önbecsülésemet.
2010. márc. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem szereted, akkor miért keseregsz utána? Nem te szakítottál? De igen. Ő ki akart békülni, te nem hagytad.


Innentől kezdve tényleg nem értem, miért érdekel még téged a pasi...


Az, hogy visszakérte a gyűrűt, szemétség volt tőle, de neked nem lett volna kötelességed visszaadni. A lehető legnagyobb parasztság ajándékot visszakérni, bármilyen helyzetben...


Az, hogy két hét után a menyasszonyaként reklámozza a csajt, ne zavarjon. Pár hónap, és szakítanak, aztán meg éghet a feje, mikor az ismerősei számon kérik...


Így szokott ez lenni, és ezt saját példámmal is meg tudom erősíteni: engem is dobott a "párom" egy másik csaj miatt, aki nemcsak, hogy rondább, de butább is volt nálam. Tipikusan az a "penészvirág" jellegű csaj volt, aki hagyta, hogy megvezessék. Hónapokon át reklámozta a volt pasim magát a csajjal az iwiw-en, olyan nyálas aláírásokkal, hogy "egyetlen szerelmemmel", "kicsikémmel", és persze itt is előkerült a gyűrűtéma, "mindörökké egy pár"-képaláírással. Azt hittem, hányok a vödörbe.


Amikor egyszer találkoztunk a pasival (én akartam neki visszaadni nálam felejtett dolgokat), biztosított arról, hogy az a csaj sokkal többet ér, mint én, hogy belém nem is volt igazán szerelmes, blablabla. Csak azért csinálta az egészet, hogy még jobban belémrúgjon... (A te volt barátod is csak ezért csinálja, amit csinál.) Én meg annyit válaszoltam neki, hogy "Te magad is tudod, hogy fél éven belül szakítani fogtok." Röhögött, és azt mondta, hogy csak irigy és féltékeny vagyok, azért mondok ilyeneket (a csaj meg közben a lehető leglenézőbb és leggyunyorosabb arckifejezését vette elő): ez volt májusban - szeptemberben szakítottak. Ennyit erről... :)

A csaj fél év múlva már más gyűrűjét hordta, a pasi meg jól pofára esett. :)


Szóval szerintem tényleg nem éri meg keseregni, pláne meg felhúzni magad a történteken. Nevetséges bosszú az egész, ő járatja le magát, nem te.

2010. márc. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Te szakítottál, ő könyörgött, te nem bocsátottál meg. Szabad ember, azt csinál, amit akar, bár én pl. nem kértem és nem adtam volna vissza a gyűrűt. Hozzáteszem, nem is hordtam volna akkor sem, ha nem kéri vissza.


Ha neked nem kell(ett) a pasi, miért nem lehet másé?

2010. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem kellett volna,mert még mindig szeretem :( De anniyra meg változott a pénztől! M?ár csak az volt neki a fontos.
2010. márc. 31. 00:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!