Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki köszönt fel 48. születés...

Ki köszönt fel 48. születés napomon? Nagyon nehéz életem volt eddig, és örülök, hogy megértem ezt a kort. Osztoznátok az örömömben?

Figyelt kérdés
2010. márc. 30. 07:57
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
92%
2010. márc. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
100%

"Valahol mindig ott lobogtál

a Tejutak gomolygó vak csillagködében"

Boldog Szulinapot!

2010. márc. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
100%

Születésnapodon kívánok neked sok szépet.

Legyen vidám, derűs számodra az élet!

Szerencse galambja mindig feléd szálljon,

légy boldog sokáig ezen a világon.


BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

2010. márc. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
100%

Adjon az Isten

szerencsét,

szerelmet, forró

kemencét,

üres vékámba

gabonát,

árva kezembe

parolát,

lámpámba lángot,

ne kelljen

korán az ágyra

hevernem,


kérdésre választ

Ő küldjön,

hogy hitem szét

ne düljön,

adjon az Isten

fényeket,

temetõk helyett

életet --

nekem a kérés

nagy szégyen,

adjon úgy is, ha

nem kérem.


Isten éltessen!

2010. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:
8:24-nek! Valahol eltaláltad,hogy ott gomolygok a csillagködben. Ez nagyon találó volt. Nagyon szépen köszönöm a mákszemeket is, és nagyon köszön az eddigi gyönyörű sorokat! Ezért a köszöntő sorokért érdemes élnem.
2010. márc. 30. 08:37
 16/58 anonim ***** válasza:
100%

Szia! NAGYO-NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

Én 33 vagyok és amikor a 30-at töltöttem, akkor egész nap egy lélek sem szólt hozzám, de nem erre koncentráltam, hanem örültem minden apróságnak, napsütésnek, szép felhőknek és csak ilyesmire gondoltam..:) Bármilyen kaka is az élet meg kell találni az ici-pici szépségeket és örülni annak, hogy benned megvan a képesség arra, hogy mindezt meglásd. Mert ez az igazi ajándék:)

2010. márc. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak e köszöntő sorokért érdemes élned. Mindenkinek meg van határozva a célja, miért is van itt - miért született ide és pont akkor, amikor.

Kívánom hogy Te is megtaláld életed értelmét, megtaláld a boldogságot hozó célodat. Van akinek ez egyszerűbben sikerül, van akinek kicsit göröngyösebb az út e cél felé, de annál nagyobb lelkesedéssel tudja majd átélni. Kitartás és hit vezéreljen!

Boldog születésnapot.

2010. márc. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
100%

Isten éltessen sokáig!


"Próbáld meg elérni a Holdat, úgy biztosan Tied lesz egy-két csillag!"

2010. márc. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:
Nagyon boldoggá tettetek, a nehéz életem mögött egy gyermekkori autóbaleset áll. A sokktól cukorbeteg lettem, és azóta is inzulinozom magamat. De született egy tündéri gyermekem, és van szerető családom, és vannak barátaim. Szerencsére tudok dolgozni, de azért a közel 40 éves betegségem szövődményei jelentkeznek nálam. Azért írtam, hogy örülök, hogy megértem a 48. életévemet. Mindőtöknek kívánok én is nagyon sok örömöt és boldogságot az életben.
2010. márc. 30. 08:57
 20/58 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon boldog szülinapot kívánok!!!

Ahogy írtad, a nap is süt rád ezen a napon, keresd mindig a napot ha szomorú vagy.Meg fogod találni, ott van mindig az apró dolgokban, egy kellemes madárcsicsergésben,ezekben a válaszokban, valahol mindig ott van.

Ha mégis lesz egy napod mikor nem találod sehol, írj, majd mi ismét megmutatjuk neked.

2010. márc. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!