Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vihetünk ajándékba a...

Mit vihetünk ajándékba a másod unokatesóimnak Kanadába nyáron?

Figyelt kérdés

Nem nagyon ismerjük őket, csak a lányt, mert vele szoktunk gyakran msn-ezni, és nyáron megyünk Kanadába a nagybácsihoz látogatóba, nem tudom, mit lehetne vinni a fiainak és unokáinak ajándékba?

A fiai 45-55 évesek, 3-an vannak.

A másod unokatesóim:

1 fiú, 18 éves lesz, szereti a csajokat,motorosszánt, biciklit(facebookon volt ez..) kedvenc énekese Eminem. érdekli őt nagyon az airsoft, motorosszán, deszkás stílusa van a srácnak, fullcapot is hord.

A lány 15 éves lesz a nyáron. Alkonyatmániás mint én :) Edward a kedvence onnan. Neki könnyebb lesz ajándékot venni. Aranymedálra gondoltunk, táncos lányos medálra(mert aerobic-balett-táncol). De msn-en egyszer szóba ejtettem az ékszer témát, és mondta hogy a sárga aranyat nem szereti, mert nem vagyon stílusos/divatos.

Meg van még egy másik lány, ő már huszonvalahány éves, férjnél van, és van neki 6 éven aluli kislánya és kisfia.

Valami jó ötleteket szeretnénk! :)

Köszi! 16/L


2010. márc. 29. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vmi igazán magyart vigyetek nekik:) Magyar bort, magyar csokikat...stb.
2010. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltunk erre is, pl Boci csokit, Unicumot a felnőtteknek, amúgy tavaly mikor itt volt a nagybácsi, akkor magyar zászlós baseball sapkákat, ilyeneket küldtünk vele együtt a többieknek, mert mi is ilyesmiket kaptunk. De most szeretnénk vmi nagyobb értékű dolgot venni,mert a repülőjegyet kifizetik.. :)
2010. márc. 29. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az idősebbeknek készithettek csomagot,magyar különlegességekből,nagyon jó fajta bort,unicum sem rossz stb.A huszonéves csajnak valami márkás parfüm szett esetleg?A kiscsajtol leérdeklődheted mit szeret a nővére.Neki meg lehet sárga arany helyett fehéret.
2010. márc. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én úgy gondolom, hogy a külföldön élő magyaroknak mindenképpen valami MAGYAR dolgot kellene vinni. Nekünk is több ismerősünk kiment sajnos, de mindig megdobogtatja a szívüket, ha valami hazait viszünk nekik. Én a www.nemzetipolo.hu -soktól szoktam vásárolni, mert nagyon szép és minőségi dolgokat gyártanak.
2010. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!