Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy a férjemnek 2 mobilja van,, és amiről nem tudtam, azt szabályszerűen dugdossa előlem. Mindig a zsebében van, fürdőbe, wc-be alap, hogy viszi, és azzal alszik. Kérdeztem miért teszi, van-e titkolnivalója. Válasz.nincs. Kértem, akkor mutassa meg. Válasz.soha.Patt helyzetben vagyok.
2010. márc. 29. 13:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolsó: igazad lehet, de amilyen szinten dugdossa.....! Abból vettem észre, hogy anyósom elhozta a régi mobilját vmelyik nap. Rá egy hétre rákérdeztem férjemnél, hogy hol van az a mobil. Akkor már a zsebében volt....
2010. márc. 29. 13:50
 12/19 A kérdező kommentje:
Munkaidőben tuti nem, mert olyan a melója. Max telefonon bonyolíthatja. Vagy talán ha lenne valaki, esetleg egyszer 1 hónapban tudna vele találkozni. Gondolom ez egy "szeretőnek" is kevés. Bár igazatok is lehet....sajnos.
2010. márc. 29. 13:52
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg vele még egyszer, nyugodtan beszélni vele erről. Ha nem tud rá mit mondani, vagy nem hajlandó normálisan beszélni Veled a dologról, akkor sajnos tényleg nem tudom, miben bízhatsz. Semmi jóban. :( Ha másfél éves baba mellett nőzik, akkor egy nagy ****** ...
2010. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem találkozik senkivel,de az tuti hogy sms-ezik vagy telefonon beszél valakivel.Így tartják a kontaktot,nővérem is így szokta a szeretőivel,csak ő a kislányának a mobilját használja erre a célra,hát ez van.
2010. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát hova megy a számla erről a telefonról??? Ha nem hozzátok, akkor egyértelmű a szitu. Bár nekem így is egyértelmű... Mikor alszik, megnézném a helyedben. Ennyi.
2010. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a teli feltöltő kártyás is. Akár rászokhatott valami színvonalas felhívható telefonszexre, vagy lehet bármi, mielőtt kirakod, próbálj vele mégegyszer nyugiban beszélni.
2010. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy nő, lehet hogy kétes bizniszei vannak, esetleg sötét alakokkal, és még előtted is szégyelli, ha lebukik ilyennel...
2010. márc. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Utolsónak: az majdnem rosszabb, mint a nő...
2010. márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Valami pedig van, amit titkol. Máskülönben megmutatná, csakazért is, hogy lásd, hogy nincs. Azt, hogy mi, csak úgy tudod meg, ha elmondja, vagy kideríted. A legegyszerűbb, leggyakoribb a szerető, de lehet bármi más.
2010. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!