Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen kapcsolatok megjavulh...

Az ilyen kapcsolatok megjavulhatnak?

Figyelt kérdés
A férfi és a nő öt éve házasok. A munkahelyén a férfi viszonyt folytatott egy nővel, lebuktak mert rájuk mentek. Ezután a feleség megbocsátott a férfinak, és nem vàlt el. Hanem szült egy gyereket.Első baba nekik. Mielőtt valaki megvádolna, hogy a szerető vagyok, nem vagyok az. A nő ismerőse vagyok, és pont most rakott fel babás képeket a netre. Elgondolkoztam azon, hogy ilyen helyzetben működni fog egy kapcsolat? Ti megbocsátanátok ilyet?
2016. jan. 31. 07:59
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem...

Én "megbocsájtottam" félrelépést, de nem működött, mert a szívem melyén igazából soha nem tudtam megbocsájtani, sose bíztam benne igazán, ha öt percet késett, már rémeket láttam...

Felőrölt az egèsz.


Persze aztán lehet, hogy van aki felül tud emelkedni....

2016. jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Maguktol nem javulnak meg. Inkabb csak a nonek semmi onbecsulese nincs.
2016. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megjavulhatnak. Nekem volt hasonló esetem az exemmel, megcsalt, beismerte, megbánta, utána még évekig volt jó a kapcsolat. Teljesen más miatt mentünk szét végül.
2016. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!