Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek volt gyerekelhelyezési...

Akinek volt gyerekelhelyezési pere, leírná meddig tartott, mi lett az eredménye és a bíró mivel indokolta a döntését?

Figyelt kérdés
2016. jan. 30. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Két tárgyalás volt, két hónapos különbséggel, nálam helyezte el a gyereket, a masik szulo felügyeletI jogát megszuntette, az indoklás a kapcsolattartas és érdeklődés teljes hiánya volt.


A kérdésednek nem sok értelme van, mert kizart, hogy bármit is megtudnal abból, hogy másnál hogy történt.

2016. jan. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyerekelhelyezési per lehet két tárgyalás meg lehe több (Akár 3-4 év) is, a körülményektöl meg a szülöktöl függöen.


Az eredménye, hogy a gyereket valamelyik szülönél helyezik el, és az indoklás általában az, hoyg ott látják a gyerek érdekeit jobban biztosítva.

2016. jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bet li válasza:
83%

Nekem 2,5 évig tartott.

Az alap helyzet, hogy a férj egy brutális alkoholista állat, aki terrorizálja a családot.Ezért általában az anyánál helyezik el a gyereket.

Tehát ez az alap ki indulási helyzet, ezután kezdődik a bizonyítás, hogy még sem így van. 2,5 év után elértem, hogy nálam az az a férjnél maradt a gyerek. De erre ráment a gyerek, és az én idegrendszerem is. Át kell gondolni, hogy mi jobb a gyereknek, a személyes érintettség ilyenkor nem számít. Persze szerintem. De ebben nem lehet tanácsot adni, csak legfeljebb elmondani a saját történetemet, amiből mindenki azt szűr le amit akar.

A bíróság nem igazság szolgáltatás, hanem jog alkalmazás. Az nyer akinek több a pénze jobb az ügyvédje. De erre majd rájössz magadtól is.

Tanácsom: Próbáld ügyvéd és bíróság nélkül rendezni a dolgot.

2016. febr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2014 októbere óta tart a perünk, jelenleg másodfokon, és még nincs vége. Első fokon az apának ítélték a gyerekeket az én pszichiátriai betegségem miatt. De nem adom fel.
2016. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!