Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kissé bonyolult. Mindenki...

Kissé bonyolult. Mindenki egyszerre?

Figyelt kérdés

A fiam ballagásáról van szó.

Az apjával elváltunk.Van élettársa.Nekem is volt.

Így tulajdon képp három családról van szó.

A volt férjem jön ugye a ballagásra, az anyukájával.A testvére nem,nert a volt apósom olyan beteg, hogy nem lehet egyedül hagyni.Az élettársa nem jön.(de az ő fia is most fog ballagni.Az évfolyam társa a fiamnak, a fia.

Az én részemről jönnek az én szüleim, a keresztanyám, és a nagynéném a lányával.A volt élettársamnak a sogornőjével nagyon jóban vagyunk.A barátnőm.Ő is jön a családjával.(férj, és kislány.)

Egy helyen lenne a ballagás utáni buli.Vagy itt nálam, vagy a volt férjemnél.

A volt férjem, és a barátnőm is van olyan érett felnőtt, hogy kibirja piszkálódás nélkül.Meg persze én is.Ez a fiam napja,érte mindent!

De ez sajnos nem mondható el az anyámról.

Attól félek, bele köt a barátnőm férjébe.(ő ugye a volt élettársam öccse)Vagy a volt férjembe.Iszonyat a modora, a stilusa.Kötöszködik, csak neki lehet igaza,és nem érti ha néha merek mondani valamit hogy ne szóljon.

Már tervezem, hogy beszélek erről vele, de már most látom, ez sem megy majd simán.

Hiába mondom (majd) ez a gyerek (unokája)napja....

Mesértődik, stb...

Hogyan lehetne átvészelni ezt az egészet a legsimábban?


2010. márc. 28. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám neki, hogyha nem tud uralkodni magán akkor el se jöjjön. Döntse el mi a fontosabb neki: az unokája ballagása vagy egy veszekedés és kötözködés amivel tönkreteheti ezt a szép napot ami csak egyszer van az életben.
2010. márc. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy otthon maradhat, ha nem bírja őket, veszekedni ne jöjjön.
2010. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már előre összeveszne velük, talán bojkottálná a bulit magától.
2010. márc. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen, kérd meg, hanem tud kultúrember módjára viselkedni, el se jöjjön. Most ne azzal törődj, hogy megsértődik-e, mert rászólsz, mert ha botrányt csinál, szegény fiad napját rontja el és azt soha nem lehet megismételni!!! Erre gondolj, mikor beszélsz vele!
2010. márc. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj vele előtte, hogy eszébe ne jusson az unokája napját tönkretenni. Az érintetteket pedig finoman figyelmeztesd előre, hogy várható a mamától némi piszkálódás. Bár, a legjobb az lenne, ha nem is menne el..

Nem lehetne, hogy a volt apósodat -aki egykoron a nászura volt a mamának- pesztrálja a buli alatt, és akkor a volt sógorodék is ott lehetnének? Tudom kicsit morbid az ötlet, inkább viccnek szántam..

2010. márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A volt anyósomék 350 km-re laknak.Ezért nem megoldható.
2010. márc. 29. 10:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz valakit ráállítani az édesanyádra, hogy kösse le, foglalja el, beszélgessen vele, nehogy valami mást elkezdjen? Vagy az apukád nem tudná jobban megértetni vele?
2010. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Apu....olyan mintha nem is a férje lenne, meg nem együtt élnének.Ki nem állják egymást....öreg korukra nemhogy örülnének annak hogy vannak egymásnak, ketten vannak...mindig van valami veszekedés.....
2010. márc. 31. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!