Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon Ciki? Bővebben lenn.

Nagyon Ciki? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Az van,hogy 2hét mulva lesz az esküvőnk.Ma voltunk jegy gyűrűket venni de borzasztó drágák voltak.Egy sima karikagyűrű 80ezer párban.Nem gondoltuk volna:(

Ennyit nem engedhetünk megm agunknak sajnos:( Így vettünk 2 gyűrűt egy nőit és egy férfit.nem hasonlítanak egymásra az enyém tiszta arany a pároméban van ezüst is arany is.Jól néznek ki de így is 30ezer felett volt.Nagyon ciki hogy nem karikagyűrűnk lesz?Más is van így?


2010. márc. 27. 11:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem ciki.Örülj,hogy legalább ezt megtudtátok venni.Sok boldogságot!
2010. márc. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%
szerintem az a ciki, ha valaki a párjához vágja a 100ezer forintos gyűrűjét, mert ő nem ilyent akart. Ismerősöméknek ezüst van. ÉS boldogok. Nem ettől függ!!
2010. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki, hogy minden válaszoló úgy gondolja, hogy sokkal fontosabb a boldogság a gyürünél. Nekünk az első karikagyürünk ezüst volt, csak később jutott aranyra, és nem ezen múlt a dolog. Én is sok boldogságot kivánok.
2010. márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem a gyűrűn múlik a boldogságotok,nincs ebben semmi szégyellnivaló!Nekünk 30-ból kijött két arany karika,igaz,hogy ilyen kis egyszerű,de ezen semmi nem múlik,hidd el!Sok Boldogságot Nektek! :-)
2010. márc. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
SOK BOLDOGSÁGOT! :)
2010. márc. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
Semmi ciki ! Nincs lovéja senkinek ilyesmire!
2010. márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

a jelentése a fontos, nem az,hogy milyen. Ha nektek ez tetszik,megfelel,akkor rendben van - hisz ti fogjátok viselni jó esetben életetek végéig, tehát nektek kell,hogy tetsszen. akinek meg nem tetszik,ne nézzen rá és kész.

Én mindig azt mondtam a páromnak,hogyha műanyag gyűrűvel kérné meg a kezem,akkor is hozzá mennék,mert nem az ára a fontos,hanem amit jelképez :)

2010. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

80 ezer?!

ki kellett volna menni Romániába, ott 20ezerért megkapod.

mi is ott vettünk gyönyörű jeggyúrúket.

én nem tudnám elképzelni, hogy ne karika legyen, de természetesen nem ciki.

2010. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2010. márc. 27. 21:02
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem max az a ciki, hogy eszméletlen drágán vettétek meg, és nem néztetek szét rendesen. Azért egy ilyet nem cserélgetünk gyakran, eléggé meg szokták nézni milyen, mennyiért stb.
2010. márc. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!