Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Legjobb barátnőm nagyon...

A Legjobb barátnőm nagyon gyerekes és nekem ez ciki. Mit tehetnék? (Bőv. Lenn)

Figyelt kérdés

Szóval már körülbelöl 6 éve, hogy legjobb barátnők vagyunk. És ő elég gyerekes még. 13 évesek vagyunk mind a ketten. Én szivesen beszélgetek a helyes fiúkról, zenékről stb.. Őt pedig ezek nem nagyon érdeklik. Meg elég cikis, mikor az iskolában ülünk a padon és olyanokat mondogat, hogy "Pici Pooh" meg hasonló. Amugy a "Pici Pooh"-ra a Micimackót érti. És ott mindenki elött ieneket mondogat. Tudom, hogy mien és nincsen vele bajom. Az sem gond, ha nem arról beszélgetünk ami engem érdekel, de it tehetnék az ellen, hogy ne viselkedjen ennyire gyerekesen az iskolába, mindenki elött?

Bocsi, kicsit hosszú lett.

Előre is köszönöm a válaszokat.

13/L


2009. aug. 31. 00:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj, ha egy 13 éves lány gyerekes, hiszen még GYEREK! :D

Inkább az a furcsa, hogy te felnőttet akarsz játszani 13 éves létedre... Nem kellene még a fiúkkal foglalkoznod, bőven ráérsz még erre majd később.


Örülj neki, hogy még gyerekek vagytok, úgyis olyan hamar eljön az az idő, amikor rátok szakad a sok gond (miből élj meg, miből fizesd ki a számláidat, hogyan keríts munkahelyet magadnak, stb.), élvezzétek még pár évig a gondtalan gyerekkort!

Pár év múlva majd visszasírod ezeket az éveket, de akkor már nem lehet bepótolni...

2009. aug. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más...ebben a korban még nem ciki. Ha 16-17 évesen is ilyen lenne, az lenne ciki. Mindenki máshogy fejlődik és eleve más az érdeklődési köre. Az én barátnőm 23 éves és imádja a Micimackót...
2009. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
13 évesen mit vársz,hogy a globális felmelegedésről társalogjon veled??
2009. aug. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem ciki ez 13 évesen. A 13 évesek közt nagyok a különbségek. Kár lenne, ha emiatt tönkremenne a barátságotok. Beszélgess vele arról is, ami őt érdekli, és Te is próbálj neki zenéket mutogatni, hátha valami megtetszik neki. Ha az iskolában valami "cikit" tesz (bár amiket leírsz, azok nem vészesek), akkor meg magát égeti, nem Téged.
2009. aug. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az "ieneket" és a "mien" sokkal cikibb... mintha egy 3 éves kisgyerek mondaná, de komolyan... Egyébként meg sok felnőtt is szereti a Micimackót (én pl. moziban néztem meg a Jégkorszak 3-t, a velem egykorú barátnőmmel - igaz, mi kinőtt már egy kicsit a "ciki"-korszakból) 30/L
2009. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
helyesen: kinőttünk
2009. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd! Én 20 éves vagyok, a barátnőm 19. És szerintem teljesen kiborulnál, ha látnád, hogy mi mit művelünk! Hülyéskedünk, néha mesét nézünk, egymásnak olykor tök gyerekes ajándékot veszünk, de ez egy ilyen barátság. Akinek nem tetszik, az ne foglalkozzon velünk. Nehogy már más mondja meg, hogy milyen barátaid legyenek! Lehet, hogy cikis, de a barátod! Ahogy szoktam mondani, "Lehet, hogy lüke, gyerekes és néha tök hibbant, de az én lüke, gyerekes és hibbant barátnőm!" Ha szégyelled, akkor ez nem egy igazi barátság!

Egyébként nem értem miért ciki Micimackó? Pláne 13 évesen...


Ne haragudj, de ne akarj több lenni, mint amennyi vagy, mert az a ciki. A "nagyok" azokat a tizenéveseket szokták gáznak tartani, akik 11-12 évesen megpróbálják eljátszani, hogy ők milyen felnőttek. Inkább élj és örülj, hogy van egy barátod! Hidd el, nagy kincs egy barátság!

2009. aug. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát a Micimackó nem 'ciki' csak nem nagyon szeretem..

És én nem akarok 'nagynak' tűnni de, ha egyszer én nem a micimackóról hanem mondjuk a zenér szeretnék vele beszélni, És én már mutattam neki zenéket. De ő a popzenét szereti én meg nem. És a fiúkat csak példának irtam. É nem szégyenlem de ha látnánod, hogy ezzeket hogyan adja elő..

Azért köszönöm a válaszokat. sokat segítettetek.:)

2009. aug. 31. 11:56
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom, és bocsánat, hogy helytelenül írok, de tudjátok gyorsan szeretnék gépelni, és a billentyűzetem is angol, és egy kicsit szorulnak a gombok.:)
2009. aug. 31. 11:57
 10/13 anonim ***** válasza:
44%

szerintem meg nagyon helyes az a lany, ha 13 evesen meg pooh erdekli:) En 19 vagyok es megorulok Micimackotol, nagyon szeretem:)

Te meg 13 evesen ne a fiukkal foglalkozz, sokkal inkabb a tanulassal, szerintem...

MAsik meg, nemtudom a lany mennyire a legjobb baratnod, a legjobb baratno nalam valami mast jelent. azt, hogy elfogadom ot, hiabaival egyutt...azert a LEGJOBB baratnom mert jokat tudok vele beszelgetni, vannak kozos temaink, es ami a legfontosabb, sosem ereznem ot CIKINEK...szerintem ez a nagyobbik gaz...

nem?

2009. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!