Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Legjobb barátnőm nagyon...

A Legjobb barátnőm nagyon gyerekes és nekem ez ciki. Mit tehetnék? (Bőv. Lenn)

Figyelt kérdés

Szóval már körülbelöl 6 éve, hogy legjobb barátnők vagyunk. És ő elég gyerekes még. 13 évesek vagyunk mind a ketten. Én szivesen beszélgetek a helyes fiúkról, zenékről stb.. Őt pedig ezek nem nagyon érdeklik. Meg elég cikis, mikor az iskolában ülünk a padon és olyanokat mondogat, hogy "Pici Pooh" meg hasonló. Amugy a "Pici Pooh"-ra a Micimackót érti. És ott mindenki elött ieneket mondogat. Tudom, hogy mien és nincsen vele bajom. Az sem gond, ha nem arról beszélgetünk ami engem érdekel, de it tehetnék az ellen, hogy ne viselkedjen ennyire gyerekesen az iskolába, mindenki elött?

Bocsi, kicsit hosszú lett.

Előre is köszönöm a válaszokat.

13/L


2009. aug. 31. 00:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

09:44-es vagyok!


Értem mire gondolsz. Kezd különbözni az érdeklődési körötök, alakul az egyéniség. Ilyen előfordul. De neked és persze neki is tiszteletben kell tartani azt, hogy úgy néz ki, más lesz az ízlésetek. Nálunk is így van, nem csinálunk belőle ügyet: bumm bele, ő más zenét szeret. Olykor mind a ketten nyeltünk egy nagyot és kicsit ezt, kicsit azt hallgattunk. Néha elég nehéz volt, de aztán volt, hogy úgy alakult, én is megszerettem ezt-azt.

Nálatok is kicsit tolerálnotok kell egymás ízlését.

Alakulóban vagytok és ha most jól megfértek egymással, akkor később sem lesz gond. Ha azonban úgy gondolod, hogy nem vagy képes tolerálni az ő stílusát, akkor jobb, ha megmaradtok haverok, de nem barátok.

2009. aug. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kedves 12:28-as. Mondtam, hogy a fiúkat csak példának mondtam. És ha megkezdődik az iskaola. Azaz ezen a héten, tanulni fogok. tavaly is tanulta, nem is keveset. De talán az nem bűn, ha tetszik az egyik fiú az iskolából. És az Utolsónak: Én igy fogadom el. És nagyon szeretem. És igyekszem egy kicsit erről is meg arról is beszélgetni vele. Majd megoldjuk, hisz eddig is mindent megoldottunk. Köszönöm.:)
2009. aug. 31. 20:17
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha valaki a legjobb barátod, akkor semmi nem ciki, mert ő a legjobb barátod...

vagy akkor már nem az, ha ciki vele mutatkozni, mikor aranyosan, gyerekesen gagyog.

Szerintem te egy kicsit nagyoskodni akarsz. Például ezt, amit ideírtál megmutattad neki? Beszéltél vele erről? Vagy inkább te vagy a gyáva, és gyerekes? Inkább lennék gügyögő aranyos mint a barátnőm kedves dolgait fikázó...

2009. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!