Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácsra lenne szükségem! Mit...

Tanácsra lenne szükségem! Mit tanácsolnál, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Most léptem ki egy kapcsolatból.Sajnos hagytam elfajulni a dolgot addig, hogy részemről teljes utálat van felé. Nagyon sok mindenben kihasznált, végülis bevalotta hogy sosem szeretett, de én ennek ellenére még 1 évig vele maradtam, mert én viszont szerettem őt. De sajnos hagytam, hogy elfajuljon minden, szóval bonyolult. A kérdésem az, hogy ez az utálat, harag, megfog szüni idővel? Mert szörnyű, hogy egésznap a fejembe van, de az még szörnyűbb, hogy ezt érzem valaki iránt, akit rajongásig szerettem. Lehet, hogy ez most önzően hangzik, de már nem ő miatta, hanem magam miatt kérdem vagyis szeretném, ha idővel ez az érzés elmúlna és csak a jóra emlékezzek ha valaha is eszembe jut. Mik a tapasztalatok?

34/N


2010. márc. 26. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Idővel meg fog szűnni. Fél év, 1 év....tök semleges lesz. De a bizalom....az nem tud csak úgy "visszatérni". Ez a nehezebb része.(tapasztalat)

2010. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

sajnos talán a bizalom volt az első ami elszállt, jelenleg úgy érzem, hogy már nem is akarom, hogy visszatérjen a bizalom iránta, csak azt szeretném, ha az utálat múlna már, mert ugye az ember sosem felejti az Őt.Ez pedig még szörnyübb, hogy már a jóra sem tudok jóként gondolni :S

Köszönöm a választ

2010. márc. 26. 21:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen fog megszűnni szerintem.

Persze kérdés, hogy ezeket a dolgokat hogy kezeled, és mennyire sértette önérzetedet a dolog.

Bízd az időre, bízd a jövőre.


29/F

2010. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kérlek:) de nem az iránta való bizalmadra gondolok (az remélhetőleg sose jön vissza); hanem a további életedre. Hogy jön majd más,JOBB és ott lesz benned a tüske...Azt kell legyűrni a kezdeti félelmek után (ha tényleg komolyak a szándékai). Jó tud lenni a (kezdeti)gyanakvás, csak nem szabad túllépni egy határt....
2010. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
idővel megszűnik az utálat, ha találsz új párt,akkor mindenképp - legalábbis én így tapasztaltam,hogy mikor találtam mást, jobbat,akkor az előzőre már nem haragudtam, nem éreztem semmit, ha eszembe jutott néha-néha akkor már csak a szép.
2010. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most már értem :) Hát a mostani helyzetemben úgy gondolom, hogy nem tudnék bízni senkiben újra. Már nem csak kapcsolat terén, de baráti téren sem. Sajnos nagyon is sértette az önérzetemet ez a dolog.
2010. márc. 26. 22:01
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

Szeretnék már ott tartani ahol te, remélem nekem is sikerülni fog:)

2010. márc. 26. 22:02
 8/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Én nekem van olyan a "listámon" akit mái napig szeretek és tisztelek mint embert! De van olyan akire ha rá gondolok, a hideg ráz, és undorodom, és utálattal tölt el.

2010. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
reménykedem, hogy én nem az utóbbihoz hasonló leszek ,mert ez nagyon rossz
2010. márc. 27. 18:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a volt vőlegényemmel vagyok így. 7 éve vagyunk külön, de a hányinger kerülget tőle. Most van másik kapcsolata, csak remélni tudom, hogy nem követi el azokat a hibákat mint velem. A csaj iránt részvétet érzek inkább, én meg azt nem értem hogy bírtam ki vele 4 évet.
2010. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!