Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen? Mit...

Miért vagyok ilyen? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Először is bocsánat a kategóriáért, inkább az egyéb>önismerethez tartozna, de ott túl sok a komolytalan kérdés. (és válasz) :)


Tehát. 14 éves lány vagyok, nyolcadikos.

Azt vettem észre magamon, hogy mindent csak addig szeretnék, amíg meg nem kapok. Most nem tárgyakra gondolok főképp. Egy példa:

Egy nagyon régi és egyben legjobb barátnőmmel összevesztünk. Vagyis konkrétan nem veszekedtünk, de nem beszéltünk durván egy hónapig. Egészen máig. És szintén egészen máig arról "álmodoztam(:D)", hogy kibékülünk, stb. Ma oda is jött kezdeményezni, jól elvoltunk, mint régen. De amint kezdtem érezni, hogy "olyan mint régen" már nem is akartam Vele ilyen jóba lenni.

Így van ez egyre több mindenbe. Miért? Mit tegyek ez ellen?


Előre is köszi! :)


2010. márc. 26. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

gyerek vagy még...


29/F

2010. márc. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Emberi (és főleg női) tulajdonság: azt érezzük értékesnek, amink nincs. Mert ritka, az hogy meg kell érte dolgozni, az adja az értékét. A szomszéd kertje mindig zöldebb.
2010. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Plaga ***** válasza:
46%
Észrevetted, hogy értéktelen és másodrendű dolgokkal/személyekkel vagy körbevéve, akik miatt a hányinger kerülget téged. Keress új tapasztalatokat.
2010. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Háát lehet nem nagyon fogsz örülni az én történetemnek de ez velem esett meg még gimis koromban és azért írom meg neked,mert alakulhat így is!

Én is összevesztem a legjobb barátnőmmel és képzeld olyan dolog miatt,hogy már 2 éve nem járt azzal a sráccal akivel én összejöttem ...és amikor már 3 hónapja jártunk meg szerelmesek voltunk egymásba ....válaszút elé állított ,hogy a fiú vagy ő??

Persze a szerelmet választottam ..bár nem tartott sokáig....félév volt..(azért szakított velem mert nem feküdtem le vele akkor még szűz voltam)

NA a lényeg,hogy a barátnőm írt egy levelet nem sokra rá amikor megtudta,hogy szétváltunk szeretne velem találkozni és jó lenne ha minden olyan lenne mint régen!!

El is mentem a találkozóra...nagyon vártam mert hiányzott,meg jót szoktunk dumálni sok közös emlék meg ilyenek...na a beszélgetés "nagyon furi volt"....azt ecsetelte,hogy én annak a fiúnak csak egy dugásra kellettem volna ezt ők ...megbeszélték már a hátam mögött meg ilyenek...na ez rosszul esett de nem mutattam neki ki akkor..ezt....és később sem kerestem a társaságát..!

Mindennek 20 éve ..kiderült ő leszbikus és egy gyogyóintézetben ápolónő!

Nekem vannak gyermekeim,szerető férjem és egy csodás munkahelyem...szóval ennyi:)

2010. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Plaga ***** válasza:
33%
Há mé :D ez elég ari történet =)
2010. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Várok még válaszokat! :) De köszi az eddigieket...már az értelmeseket persze.

De a 3. válaszolónak annyit, hogy nem hinném, hogy "értéktelen, másodrendű" személykkel lennék körülvéve.

Ez a barátnőm sem az, sem a többi barátom, sem a családom!

2010. márc. 26. 21:57
 7/13 Plaga ***** válasza:
45%
Figyelj én viszonyítok. Úgy gondolom, hogy számodra értéktelen, mert nincs szükséged rá.
2010. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem akarom, hogy ez az egész arra menjen ki, hogy milyen a viszonyom a barátnőmmel és másokkal, de leírom, hogy értsétek:

Akit példának hoztam fel, Ő már a legjobb barátnőm 10,5 éve. És igenis fontos nekem. Senkinek nem nyílok meg így, ismerjük egymást, mint ahogy senki. Nem csak vele van az amit leírtam, ez csak egy pl volt. Mindennel így vagyok mostanában. Csak nem tudom miért...

Egyébként a családomat is imádom. És viszont. :DD


Tehát légyszi ne a viszonyomat elemezgessétek a barátnőmmel, az jó, csak kihat ez a "dolog" erre is. :S

2010. márc. 26. 22:07
 9/13 Plaga ***** válasza:
Jaaa akkor ez tipushiba. Mindenki átmegy rajta, aztán elmúlik, ne aggódj.
2010. márc. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%

Az idő megoldja.

Egyébként meg ha elég intelligens az ember, mindent megbecsül ami az övé, nemcsak azt, amiért megdolgozik. Erre meg kell érni.

2010. márc. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!