Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagynád a párod másodállást...

Hagynád a párod másodállást vállalni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Én nem dolgozom egy ideje, de kapok munkanélkülit. A páromnak van állása hétköznap, más napokon otthonról dolgozik esténként. Most lett volna egy lehetősége egy másod (sőt, inkább már harmad) állásra hétvégente késő éjjelre. Nem tudtam, hogy bárhová is jelentkezett volna, ma mondta, hogy behívták, hogy fel van véve, annyit kapna, amivel megoldódnának az anyagi gondjaink. Megkérdezte, mi a véleményem, de inkább azon voltam, hogy legyen velem, hétköznap így is alig látom, majd kicsit összehúzzuk magunkat, még újra lesz állásom.


Valóban rosszul döntöttem volna?


2016. jan. 10. 01:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha nagyon dolgozni akar, de én szeretem kivenni a részem a tervekből, nem tudnék otthon ülni, míg a párom agyon dolgozza magát.
2016. jan. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem hagynak inkabb én is elmének dolgozni es akkor tobb idot lehetnunk egyutt. Es a ferjemnek se kene megszakadnia miattam.
2016. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%

Hülyeséget csináltál. Nekem is volt fontos, hogy minél többet lássuk egymást, meg is lett az eredménye: anyagi csőd.

Hagyd a párod kicsit szárnyalni, ne pánikolj.

Átmeneti, nem?

2016. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem erre rámehet simán a kapcsolatod. Mi értelme együtt lenni ha szinte nem is vagytok együtt? Nem lenne egyszerűbb ha te is ő is dolgoznátok, amikor meg otthon vagytok egymással foglalkoznátok?
2016. jan. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
28%

Kérdező! Egy szégyen vagy!

A párod másod- és harmadállást is vállal, míg te otthon csak henyélsz egész nap!!

2016. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
takarodj el dolgozni és szégyeld a pofádat
2017. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!