Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagynád a párod másodállást...

Hagynád a párod másodállást vállalni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Én nem dolgozom egy ideje, de kapok munkanélkülit. A páromnak van állása hétköznap, más napokon otthonról dolgozik esténként. Most lett volna egy lehetősége egy másod (sőt, inkább már harmad) állásra hétvégente késő éjjelre. Nem tudtam, hogy bárhová is jelentkezett volna, ma mondta, hogy behívták, hogy fel van véve, annyit kapna, amivel megoldódnának az anyagi gondjaink. Megkérdezte, mi a véleményem, de inkább azon voltam, hogy legyen velem, hétköznap így is alig látom, majd kicsit összehúzzuk magunkat, még újra lesz állásom.


Valóban rosszul döntöttem volna?


2016. jan. 10. 01:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Volt, aki szerint ennyi áldozat beleférne egy kapcsolatba.
2016. jan. 10. 01:28
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
nem szívesen hagynám, de nyilván az ő döntése... de nagyon aggódnék érte
2016. jan. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Azért ő 3 állásban melozik míg te otthon ucsorogsz? Keress munkát és vegyél vissza a koltekezesbol amennyire csak tudsz és becsuld meg a párod...
2016. jan. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem döntöttél rosszul. Max. ideig-óráig lehetne csak megoldás az, hogy az anyagi problémákat úgy oldjátok meg, hogy egyikőtök halálra dolgozza magát. Mégis meddig lehetne azt csinálni, hogy egy munkahelyen lehúzza az idejét, aztán késő éjjel meg a másikon, aludni meg majd akkor, amikor ...mikor is?
2016. jan. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Rohadt unalmas vagy már. Rákattansz egy témára és naponta kiírod. Most épp ezzel a kamu másodállásos baromsággal fárasztasz mindenkit. Írd ki óránként, ne csak egyszer naponta.

2016. jan. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem én nem hagynám.
2016. jan. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Kettőtök dolga.

Én öt éve nem dolgozok. Nejem meg két munkahely, sokszor egyben 36 óra és még ezen felül apró munkák. Volt időszak, mikor heti 10-12 órát tudtam ágyban aludni. Többi meló, vagy utazás. Soha nem kértük, nem is tiltottuk egymásnak. Ki mit akar, bír.

2016. jan. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagynám ha csak nem ezen múlik hogy elvesztettjük az otthonunkat. De akkor sem szívesen, nem bírnám elviselni hogy minden terhet ő cipel. Megpróbálnék legalább házaknál takarítást, vagy hasonlót vállalni amíg nincs állandó munkám.
2016. jan. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

Hagynám, csak azt beszelnem meg vele, hogy pl. azt amit itt fog keresni teljes egeszeben felretennem vagy maximum o koltosn belole (hiszen en nem keresek es a jelenlegibol is megelek), es kikotnem, ha nem birja, ha latom, hohy az egeszsege rovasara meg akkor zonnal hagyja ott a munkat (3 honapos probaidon belul ezt megteheti barmikor).

Es rohadtul elkezdenek munkat keresni es barmit elvallalmek, ami mar eleri a minimalbert. Amig meg nem dolgozok a feneket is kinyalnam a paromnak.

2016. jan. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2016. jan. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!