Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vendégekre miért költ, és...

A vendégekre miért költ, és rám miért nem?

Figyelt kérdés

A férjem boldog boldogtalant hajlandó megvendégelni, drága ajándékokat adni mindenkinek, aztán a legtöbb helyről nem jön vissza semmi. Van, akikhez konkrétan elmegyünk, viszünk amit illik, aztán nemhogy számunkra nincs készítve semmi, de vásároljunk be magunkra külön, ő meg még nekik is vásárol még.

Nem vagyunk a toppon anyagilag, ott fogom a pénzt, ahol tudom.

Ma megkértem, hogy hozzon nekem narancslevet. Erre hozott kettőt, egy saját márkás olcsóbb kisflakonosat, meg egy minőségit.

Erre: "A nagyot ne nyisd ki, az nem a tiéd. A kicsit megihatod"

Ez olyan lesújtóan ért, mert minket nemhogy általában sehol nem kínálnak (néha tegnapi, tegnap előtti kajával, ha valahol marad) , magunknak kell venni, magunknak kell rendelni, ő meg drágát vesz a vendégeknek.


Jogos, ha kiakadtam? Nekik miért nem jó az olcsó?


2016. jan. 5. 21:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos csak képmutatásból meg akar felelni a vendégeknek és növeli az egóját, hogy idegeneknek a legjobbat adja.
2016. jan. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Tudod mire van szükséged? Ügyvédre, a válásodhoz. Nyilvánvaló hogy semmi vagy a szemében.
2016. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Én egy ilyen beszólás után a fejére borítottam volna azt a narancslevet. "Nem a tiéd"- kutyáknak mondanak ilyet...
2016. jan. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
67%

Az en ferjem is ilyen (volt..) majd kozos szamlat nyitottunk es en szepen Meg vettem magamnak/magunknak a minőségi dolgokat ha mentunk valahova v semmi v 1 csomag 400 ft-s kv ;) ...

Ezzel azt akarja "mutatni" hogy nektek sok van es megtehetitek h a dragabbat vegyétek.

Ha elmentek vasarolni tedd bele a kosarba a dragabbat. Vagy ha vesz valamit masnak en azert is bele innek/ ennek...

Nalam bevalt! Probald ki te is ;)

2016. jan. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%

Kérleek Cuncimókus ne idd meg,azt a Béláéknak vettem.

Na,kb így kellett volna megkérnie.

Nem érzem, hogy tisztelne a férjed.

Arcoskodik másoknak szimpla képmutatásból,rád meg rád szól, nem éppen ideális szavakkal,hogy ne.

Tudom mit,baxa meg.

Jól írták előttem,legközelebb öntsd a fejére a narancslevet.

2016. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy írják; megfelelési kényszer. Az ilyen emberektől rosszul vagyok, már csak azért is, mert tuti semmi tartásuk, önbecsülésük nincs. És természetesen így másokat megaláznak - jelen esetben téged. Te tudod mennyire súlyos a helyzet. A legjobb az lenne, ha kerek-perec rá tudnál kérdezni az okra. "Te Józsi, miért akarsz folyton kifelé többet mutatni, mint ami valóban van?" Az is lehet,h alapból ilyen, mert így nőtt fel. Nekem a szüleim voltak ilyenek. Képesek voltak a vendégek érkezése előtt a wc papírt is Zewa-ra cserélni, de nekünk szóltak,h mi ne használjuk... no comment. Teljesen jogos a felháborodásod!
2016. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Barátnőm szülei pont ugyanilyenek... Tudom nagyon jól hogy nincsenek tele, sőt... Ha úgy van olcsó kolát isznak otthon de mindig van a minőségiből is persze, ha esetleg vendég jön tudják mutatni, hogy ők élnek rendesen minden megvan engedve. Persze nekik az a szerencse, hogy mindkettő egyetért ezzel a helyzettel. :)
2016. jan. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
38%
Melyik egészséges lelkületű ember használja a cuncimókus kifejezést?
2016. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
14%

"Jogos, ha kiakadtam? Nekik miért nem jó az olcsó?"

Nem jogos. Gondolom mindig ilyen volt, ezeket évek óta tűröd, ha már házasok vagytok. Ha ilyen virágot szakítottál, akkor ezt kell szagolgatnod.

2016. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
62%

#8 kösz a villámgyors kórképet, tehát beteg lelkületű vagyok.:D

Köpd ki a karót haver,nem egészséges...

2016. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!