Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » én ezt már nem tudom kezelni...

én ezt már nem tudom kezelni elegem van!?

Figyelt kérdés
sziasztok föleg szülökhöz fordulnék 45 év körül.az a helyzet hogy 16 éves vagyok lány.és nem bírok már az anyámmal és nem mert "tini vagyok "hanem mert tényleg kiábráánditóan levan maradva:S.arról lenne szó,hogy nem enged bulizni mindene ggyes évben a lelkemre köti igérgeti hogy : "MAJD JÖVÖRE"...és ezt már játszuk pár éve.szeretnék köldök pct de 3 éve ..válasz "majd jövöre"folyton hozzám vágja hogy sminkes pics@ vagyok hü.lye liba közben nagyon nem vallanak rám ezek utobbiak..abátyám meg mehet ahova akar és kapja a zsét ahogy csak kéri..én mege gy cipöt nem kapok...pedig azt is már kérek egy ideje..nekem ebböl elegem van!!!Szülök!!miért vagytok ilyenek???vagy csak az éna nyám ennyire ...******..?
2010. márc. 25. 18:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
A piercinget nekem sem engedték, húúú de nagyon jól tették, úgy néznék már ki, mint egy sündisznó. Szépen mutatnék a munkahelyen ugye? Marha komolyan vennének :) Ezerszer megbántam volna. Azt mondták, ha felnövök azt csinálok a köldökömmel amit akarok, de addig nem. Beletörődtem, és ma már megköszönöm. Bulizni is csak 1 óráig engedtek el, mindig szólnom kellett ha megérkezem. Nem látok ebben kivetnivalót. Megérdemeltem, otthon van a helyem már hajnalban. Én is dacoltam úgy, mint te, de rájöttem, hogy én is ugyanígy félteném a saját gyerekem és tudod láttam azokat, meg látom, akik minden hétvégén azt csináltak, amit akartak. Úgy néznek ki, mint a 40 évesek...holott nem sokkal többek 20-nál. Nem bántani akar. Talán te is alkudozhatnál, hazamennél X időre, felébresztenéd, barátaid hazakísérnének vagy apukád érted menne. Biztosan el fog engedni, csak szülő, mindenki félti a gyerekét, nézz szét milyen mocskos világot élünk, én is félteném, ha lenne gyerekem :(
2010. márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Hát figyi szerintem egyáltalán nem vagy érett a korodhoz képest, söt vissza vagy maradva. Pc amúgy is undorító, ebben igazat adok neki. Az én anyám is elmaradott sok dologban ezt nem szeretem, de sokat tenni nem is lehet.

Azt javaslom hogy próbálj rendesen, érthetöen írni mert ha esetleg így is beszélsz akkor nem csodálom hogy nem néznek úgy rád ahogy a korod követelné :)


15/L

2010. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
16 évesen én tudtam helyesen írni.
2010. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
én meg nem vagyok magyar szal ki is nyahatod a seg.gem:Dvagy a kérdésre válaszolj köszi:D
2010. márc. 25. 21:59
 15/23 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy nem vagy magyar, az ilyen bunkó emberek ne is vállalják, hogy magyarok! Segíteni akarnak neked, Te meg beszólsz... Édesanyád helyében én sem engednélek bulizni, max. egy nevelési tanácsadóhoz!!!!
2010. márc. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

off:És még az 1.válaszoló a primitív:D


on: monjuk a köldök pct el lehet takarni szóval munkahelyen nem érné hátrány miatta. Nekem is van, de nem mutogatom:D Az meg hogy a bátyád engedik természetes. Egy lányt sokkal jobban féltenek.

Ritkábban itatnak le, erőszakolnak meg egy fiút.

Bátyád nem vinne magával? Vele talán elengednének. Legalábbis mi szoktuk vinni a párom hugát, velünk eljöhet, egyedül ő sem. Ő is 16.

2010. márc. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Úristen és az ilyenek fogják képviselni Magyarországot a jövőben,az mondjuk látszik,hogy nem magyar,a hazánkban élő indiai népcsoport szokott így beszélni a másikkal.
2010. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
indiai ez jóóxD:Dhát ez bejön ennyi rasszista kretént egy helyenxD:Dolasz csak h ne indiaizzanak itt ilyen primitiv állatok:D
2010. márc. 26. 12:12
 19/23 anonim ***** válasza:

Nagyon is átérzem a helyzeted.Az én szüleim sem engedtek sehová.Akármit szerettem volna,NEM,NEM és NEM.Ez vonatkozott új ruhára,fodrászra,elmenni buliba stb.Ez így ment addig,még végre befejeztem a sulit és elmentem melózni.

Utána már nem szóltak bele semmibe.

2010. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

nézd a kérdésed minősít téged,nem tudom elképzelni,hogy valaki lekur vázza a saját lányát,vagy ha mégis ott komoly gondok vannak,nagyon csúnyán beszélsz 16 éves létedre,szerinte gondolkozz el,mielőtt másokat leszólsz

Én is voltam fiatal,de sokkal érettebben kell az ilyen dolgokat elintézni.

2010. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!