Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » én ezt már nem tudom kezelni...

én ezt már nem tudom kezelni elegem van!?

Figyelt kérdés
sziasztok föleg szülökhöz fordulnék 45 év körül.az a helyzet hogy 16 éves vagyok lány.és nem bírok már az anyámmal és nem mert "tini vagyok "hanem mert tényleg kiábráánditóan levan maradva:S.arról lenne szó,hogy nem enged bulizni mindene ggyes évben a lelkemre köti igérgeti hogy : "MAJD JÖVÖRE"...és ezt már játszuk pár éve.szeretnék köldök pct de 3 éve ..válasz "majd jövöre"folyton hozzám vágja hogy sminkes pics@ vagyok hü.lye liba közben nagyon nem vallanak rám ezek utobbiak..abátyám meg mehet ahova akar és kapja a zsét ahogy csak kéri..én mege gy cipöt nem kapok...pedig azt is már kérek egy ideje..nekem ebböl elegem van!!!Szülök!!miért vagytok ilyenek???vagy csak az éna nyám ennyire ...******..?
2010. márc. 25. 18:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Lesz majd ennél nagyobb bajod is az életben, mint hogy anyuci nem enged 16 évesen bulizni. Jól teszi! Ráérsz még arra pár évet, főleg hogy ilyen gyerekes a viselkedésed.
2010. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

hát te borzaztó primitív avgy:O!máskor vagy okosat mondj vagy ki se nyizsd a szád:Ote jó ég milyen emberek vannak!.

egyépként mindenki szerint sokkal éretteb vagyok a koromnál(gondolkodásban)és nem is az a bajom h nem kapok ezt azt amaszt (és sz sincs h "lemaradok"..nem is tom miröl maradok le te hü.lye)hanem csak szimplán kellemetlen h hétköznap edzésre járom meg tanulok,hétvégén meg nem engednek el a barátaimmal ez a legnagyobb bajom

2010. márc. 25. 18:35
 3/23 A kérdező kommentje:
a legelsönek írtam h primitív..de a másokdiknak se ártxD
2010. márc. 25. 18:36
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
szia te 16 eves nagylany:)) 37 eves vagyok es van egy veled egykoru lanyom..hat nem ertem az anyukadat,talan o is szigoruan volt nevelve-tudod a lanyokat mindig jobban feltik..mar aki:)) lanyom 14 szulinapjara orrpiercinget kert es kapott,azota mar van a koldokeben es van tetkoja is:)igaz nekem is van:)akkor neki miert tiltanam..laza vagyok de ennek ellenere a lanyom okosan van nevelve,neki is tiltva van amit ugy gondolok hogy meg korai lenne de azok mar komolyabb dolgok..ulj le anyukaddal nyugodtan beszelni-ha lehet vele...az anyai szeretetet azert megkerdojeleznem nala!!!sminkes pics@ ... hü.lye liba !!!az eletben nem mondanak ilyet a sajat gyerekemre akarmit csinalna is!!nyugodtan irj privit,ha tudok tanacsot adni szivesen segitek,puszi,Evi
2010. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
igen csak ha leülök vele beszélni akk felkapja a vizet h neki elege van belölem blabla...és az h a saját szülinapi bulimra se engedett el..amit szerveztek nekem..pedig itt lett olna falun belül..
2010. márc. 25. 18:40
 6/23 anonim ***** válasza:
49%
ja látszik,hogy érettebb vagy a korodnál,azért tettél fel ilyen érett kérdést:)
2010. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
es apukad?
2010. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
vegyetek vissza,ti milyenek voltatok 16 evesen?
2010. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
apukám még rosszab...
2010. márc. 25. 18:44
 10/23 anonim ***** válasza:
Azért 16 évesen én már simán eljárkáltam bulizgatni, igaz, hogy időhöz volt kötve, de simán elengedtek akárhova... Szerintem simán csak le kellene ülnöd megbeszélni vele a dolgokat, mondjuk olyan hangnemben ami neki is tetszhet. Ha más nem, akkor próbáld meg rávenni a bátyádat, hogy segítsen ebben (pl kérd meg h beszélje rá anyukádat, vagy vele mennél bulizni kezdetbe így tudna rád "vigyázni") stb.
2010. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!