Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem szeretne albérletb...

A párom nem szeretne albérletbe menni. Ki mit tenne ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
8 éve együtt vagyunk, de külön élünk, én is a szüleimmel, ő is a szüleivel. Felvetettem, hogy mi lenne ha albérletbe mennénk? Erre közölte, hogy hülyeségnek tartja mert szerinte az kidobott pénz. Viszont saját házhoz gyűjtöget, de az minimum még 5-6 év. Nálunk nem férnénk el, hozzá nem költöznék, mert nem bírom az anyját, meg nem is férnénk el. Ti mit tennétek? Várnátok?
2010. márc. 25. 15:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
66%

Jó kifogás sose rossz, szerintem se akar veled összeköltözni, ami sajna 8 év utána nem sok jót jelent.

Nagyon kényelmes így neki, ha szex kell, van nője, de felelőssét vállalnia meg elköteleznie magát nem kell. Meg gondolom, anyuci és apuci is ajnározza.


Szerintem ajánld fel, hogy odaköltözöl. De csomagolni ne kezdj el, mert úgyis kifogást fog keresni, hogy miért ne költözz, pl. az anyjára is hivatkozhat.

2010. márc. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
31 évesen már igazán megfordulhatna a fejében a saját család gondolata. 36-37 évesen akar legkorábban elköltözni? Nem 100-as ez a pasi, az fix. Próbálkozz egy kicsit még, de gondolj arra, h ciki lesz, ha kivárod az 5 évet és közli, hogy ja, még nincs kedve, várj még. Simán benne van.
2010. márc. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%
Ajánld fel, h odaköltözöl, jó ötlet. Ha erre is kifogást keres, tényleg nem akar veled élni.
2010. márc. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ja félre lett rtelmezve. Azért mondtam hogy  gyjtöget mert  is gyjti. Nálam a közös ott kezddik hogy mind ketten teszünk a ˝kalapba˝. De mivel n mg nem dolgozom mert most vgeztem sulival, így valoban csak  gyüjtöget. Most munkát keresek.
2010. márc. 25. 16:21
 15/17 anonim ***** válasza:
77%

Valami nem stimmel a kapcsolattal. 8 éve együtt? 15 éves voltál ő meg 23. Szerintem azért nem megy albérletbe mert nem akar, a spórolás ürügy. És igaz, semmi sem garantálja, hogy együtt lakva jobb lenne, sajnos ez a tapasztalat. Max megvárhatod hogy ő vesz házat, az övé lesz, aztán ha gondolja odaköltözhetsz, és meglátjátok, de már te is 23 vagy, szerintem nem kell 5-6 évet várni arra hogy legyen ilyenre alkalom.


A pasi még nem akar családot, vagy nem veled akarja.

2010. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
81%

normális 31 éves pasi már vágyik saját otthonra,ahol ketten (és lassan 3man egy babával) él a feleségével/élettársával.


amit tudok javasolni,ha nem akarod kidobni csak ugy:

keress melot magadnak,keress albérletet,költözz külön a szülőktől...ha hajlandó hozzádköltözni 3 honapon belül,akkor van remény,normalizálodhat...de ha csak ingyenélőként ezentul oda járogat fel hozzád,akkor dobd ki,keress olyat aki veled képzeli el a jövöjét


(párom se akart albérletet,hitelt nem adnak,én albibaköltöztem,3 honap alatt fokozatosan hozzámköltözött...először csak váltás fehérnemű,fogkefe,a végén már hozzám jött ruháért,ha az anyjánál akart aludni...neki kellett a fokozatosság,látnia kellett,hogy annyira nem is rossz küéön a biztonságos otthontol,most már zavarni kell,h menjen haza a szülőkhöz:D)

22/L

2010. márc. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16:40- nek köszönöm n is ezt fogom tenni. :)
2010. márc. 25. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!