Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apa szeretnék lenni? (! )

Apa szeretnék lenni? (! )

Figyelt kérdés

Lehet,hogy rossz helyre írtam,ha igen bocsánat.

Szóval.Az a nagy helyzet hogy apa szeretnék lenni.De 13 évesen túlságosan korai amivel tisztában vagyok.Mi okozhatja ezt?Hormonok? Mentális változás?Hogy érettebb leszek?Szerintem a hormonok de nem tudom.Valaki?


2015. dec. 29. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez normális, de még bőven ráérsz vele hogy apa legyél.
2015. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akár a hormonok, akár mentális változás is lehet az oka. Én 23 évesen nem akarok még apa lenni. de ugyanakkor érett vagyok rá sokak szerint, mert úgy gondolkodok mint egy 30 éves, olyan is az életfelfogásom, jó állásom van, igaz nagyon sokat tettem érte hogy 23 évesen már olyan szinten stabilan álljak hogy akár egyedül is élhetnék egy házban akkor sem lenne semmi gond. A barátnőm is dicsér emiatt hogy érettebb vagyok és szerinte már bőven alkalmas vagyok az apaságra mert ő már nagyon szeretne gyereket de csak azért nem erőlteti mert én még ragaszkodom ahhoz hogy még szabadabb legyek mert elvégre a barátnőm 30 évesen már persze hogy anyuka szeretne lenni, de azt is figyelembe veszi hogy én nála jóval fiatalabb vagyok és nem akarja hogy azt érezzem hogy tönkreteszi az életemet.
2015. dec. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy te mit értesz apaság alatt.


Valakit nevelni akarsz?

Azt akarod, hogy valaki feltétel nélkül szeressen?

Akarsz otthonra egy kiscsajt, aki ellátja a gyereket, míg te egész nap dolgozol?

Arra vágysz, hogy valaki ki legyen szolgáltatva neked?

2015. dec. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó!Az első három opció amit írtál azok igazak.De a negyediknél attól függ te,hogy érted azt,hogy "kiszolgáltatva".Félreértés ne essék örülök annak,hogy válaszoltál,de ezt az egyet nem értem.
2015. dec. 30. 11:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Fú, pedig az első kivételével ezek mind nagyon gáz indokok. Tényleg arra vágysz, hogy valaki otthon üljön a kölyköddel? Akkor te nem apa akarsz lenni, hanem uralkodó.


A kiszolgáltatottság azt jelenti, hogy ha a kis barátnőd otthon van, nincs keresete, és tőled függ, tehát megint csak inkább az "istenkirály" pozíció vonz.


Ezek nem igazi apai vágyak.

2015. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazad van.Valójában a válaszodban ezeket az opciókat csak átfutottam és nem is nagyon gondoltam végig.Persze nem arra vágyom hogy valaki nélkülem/helyettem nevelje az én gyerekemet.Soha nem jutott ilyen eszembe.Ez már csak a lány szempontjából is gáz nemhogy a gyerekéből.Persze azt sem szeretném (nem is volt vágyam soha),hogy valaki tőlem függjön.És az (ahogy te írtad) az "istenkirály" pozíció sem vonz.
2015. dec. 31. 09:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Sem az uralkodó (bocsi ez lemaradt)
2015. dec. 31. 09:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!