Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elveszett az összes reményem,...

Menta00 kérdése:

Elveszett az összes reményem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A családom olyanná akar változtatni, hogy jó legyen nekik, észre se veszik, hogy teljesen tönkremegyek. Már karcolom a kezem, abba folytom a lelki fájdalmat.

Szükségem van a fizikai fájdalomra...

Kérem, csak azok írjanak, akik normálisan hozzá tudnak szólni!


2015. dec. 28. 16:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki írt! 18:37, nem vagyok tucattini, de mivel nem lehet velük semmit normálisan megbeszélni, még azt sem veszik észre, hogy mit csinálok magammal. Ha elmondanám, akkor meg tuti, hogy még rosszabbak lennének.Most csak egy példát hozok fel. Lakóautót akarnak venni, hogy utazzunk a VILÁGBA! Azt leszarják, hogy nekem még suliba kell járnom.
2015. dec. 28. 18:45
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Sz*rd le őket. Kit érdekel hogy mit akarnak! A te életed ne hagyd hogy tönkre tegyenek!
2015. dec. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

keres barátokat velük tölsd az időt

rögtön nem fognak fárasztani

2015. dec. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak azért akarnak "olyanná változtatni, ami nekik jó", mert még nem mondtad el nekik, hogy mit akarsz?

Állj eléjük és mondd el.

Ha látják, hogy határozott vagy, nem fognak aggódni a jövőd miatt és nem fogják úgy érezni, hogy irányítaniuk kell.

Szerintem nekik arra van szükségük, hogy szülők lehessenek még egy kicsit, beirassanak téged mindenféle tanfolyamra és toljanak előre.

2015. dec. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, én szeretnék iskolába járni. Meg aztán nem akarom hátra hagyni a barátaim sem, bár most téli szünetben sajnos velük sem tudok lenni...
2015. dec. 29. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!