Zedricht kérdése:

Szilveszterezés?

Figyelt kérdés

Meghívott egy buliba az eggyik barátom, viszont egy osztálytársamat is bekellett szerveznem és nagynehezen igent mondtak. A probléma az, hogy az unoka testvérem idén a keresztapukámnál tölti a szilvesztert(elvált szülők) és gyakran kérdezi mit csinálok újévkor. Nekem nincs vele semmi problémám, de nem nagyon eggyezik a baráti társaságunk, azaz ő inkább ilyen gamer tipus amíg én inkább társasági(én is szoktam azért járszani).

A lényeg, hogy anya azt mondja vigyem el, de aki meghívott, nem nagyon bírja az unokatesómat, mert teljesen különböznek. Uncsim gyerekes ő pedig eléggé komolyodik már, viszont nem szeretném ha a család csalódna bennem, vagy hogy a keresztapukám megszólja ezt.

Szerintetek megkérdezzem a haveromat, hogy jöhet-e ő is? Nemtudom, hogy mit szolna a tesója ha két fiút is vinnék a bulijukra.



2015. dec. 24. 22:54
 1/7 anonim válasza:
mond meg a beszervezett baratodnak h mivan. de a legegyszerubb ha nem mennel es az uncsiddal csaladoddal toletened a szivesztert nem?
2015. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, tavaly is velük voltam buliba, és remek a társaság, nem vagyunk 30an csak maximum 15en. Anyát kérdeztem mit kéne csinálnom és aztmondta menjek el inkább, mert jobban érezném magam ott. Szerintem megpróbálom beszervezni, az lesz a legjobb.:)
2015. dec. 24. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Elrángatnád az unokatesód egy olyan helyre, ahol rosszul érezné magát? Biztos jó ötlet ez?
2015. dec. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem vegyél egy helyesírási szótárat és olvasgasd egész szilveszterkor, mert undorító ahogyan írsz.
2015. dec. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó, míg te sem tudsz helyesen írni (undorító VESSZŐ ahogyan), addig ne szólj már meg másokat! :D


Kérdező: te tudod, én nem rángatnám el egy olyan társaságba, ahol nem érzi jól magát. Az más dolog, hogy kb. agyfzt kapnék, amiért nekem is otthon kell ülnöm - megsúgom, nem is tenném.

2015. dec. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked van programod, ezt közölheted vele, meg hogy meghívtak. Ha őt is ott akarnál látni, meghívták volna (mondtad,hogy ismerik egymást, nem szereti a meghívó). Különböző a baráti körötök, különböző módon szórakoztok. Innentől kezdve mi a kérdés? Nem vagy te babysitter, hogy őt kellene szórakoztatnod, mert unatkozik. Miért nem megy a saját baráti körével bulizni?
2015. dec. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat.:) Igazából nincs is baráti köre, csak a másik unokatesójával gépeznek és néha elmennek korizni.
2015. dec. 25. 09:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!