Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedul erzem magam. Mit tegyek?

Egyedul erzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tok szarul erzem magam..

fel sem akarok menni facebookra mert mindenhol kioltozott embereket latok, fa elott.. vagy nagy csaladot az asztalnal..

Mi meg mar fekszunk es tvzunk..

Olyan mintha egy normalis nap lenne..

Minden evben ez van..

Tesomek voltak itt, de mar elmentek 2 oraja, azota csak fekszunk.

Ugy csinalnek valamit, de anyueknak nincs kedvuk..

Elmenni setalni vagy barmi..csak ne itthon fekudni :/


2015. dec. 24. 19:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hidd el, ott ugyanez volt az órákig beállított és facebookra kiposztolt giccses műképek elkészítése előtt és után. Általában azoknak kell a facebookon kompenzálni és mutogatni magukat, akiknek a való életben nem adatik meg az igazi boldogság.


Mi nemrég értünk vissza a rokonoktól, most mindenki kicsit elvonult, hogy kipihenje a napot, mégsem tettünk ki semmit a facebookra, mert nem ott éljük az életünket.

2015. dec. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én ugyan azt csináltam ma is, mint minden szabad napomon.

fetrengtem, gépeztem, mivel nincsenek barátaim, se fészbúkom így csak egy szokásos átlag ködös nap volt ez is.

évek óta ez van, szóval már megszoktam.

F

2015. dec. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kisgyerekként nagyon szerettem a karácsonyt, az év legszebb napja volt. Aztán, ahogy kamaszodni kezdtem szépen kinyílt a szemem a családom hibáira. A valóságra, ahogy marják egymást, irigykednek, alig bírják ki az együttlétet és jópofizást. Nincs mondanivalójuk egymás számára, mindenki mondja a magáét és meg van győződve róla, hogy ő a legokosabb. Rájöttem, hogy családom legtöbb tagja érzelmileg sivár, a legkevésbé sem érdekli a másik. De nem tudtam mit tenni. Aztán felnőttem és már saját gyerekeim vannak. Próbálom úgy csinálni, hogy a mi ünnepünk más legyen. Nem drága szabvány ajándékokat veszek, amit az első plázában be lehet szerezni, hanem próbálok olyat venni, amivel tényleg örömet okozok. Nem tartom magam a szokásokhoz. Azt eszünk, amit szeretnének, még ha az nem is számít ünnepi menünek. Nem csili-vili szabvány karácsonyfánk van, amit ki lehet rakni a facebookra, hanem a gyerekek olyanra díszítik, amilyenre akarják. Mindenki felrakja a kedvenc díszeit, nem érdekel, hogy nem illenek egymáshoz. És persze, amikor jön a rokonság, mindig megjegyzi valaki, hogy nincs ízlésesen feldíszítve, Akkor ne nézze! Szenteste ezért nem is engedek be rokonokat. Az csak a miénk, és arra törekszem, hogy igazi érdeklődő beszélgetés és közös játék legyen. DE mindez abból a kiábrándultságból táplálkozik, amivel gyerekkoromban szembesültem. Egyszer majd te is eljutsz oda, hogy magad alakítod az ünnepet.
2015. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!