Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedul erzem magam. Mit tegyek?

Egyedul erzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tok szarul erzem magam..

fel sem akarok menni facebookra mert mindenhol kioltozott embereket latok, fa elott.. vagy nagy csaladot az asztalnal..

Mi meg mar fekszunk es tvzunk..

Olyan mintha egy normalis nap lenne..

Minden evben ez van..

Tesomek voltak itt, de mar elmentek 2 oraja, azota csak fekszunk.

Ugy csinalnek valamit, de anyueknak nincs kedvuk..

Elmenni setalni vagy barmi..csak ne itthon fekudni :/


2015. dec. 24. 19:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Ez csak egy átlagos csütörtök este.
2015. dec. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodj meg, kb. az emberek 70%-nál ilyen a karácsony, csak ugye a látszat fontos, hogy kipakolják a képeket, arra kiöltöznek aztán állítom, hogy egész nap facebookoznak. :D
2015. dec. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Második válaszolónak teljesen igaza van :D

Mi is átmentünk a látszat fent volt, hogy milyen jó család :D Aztán haza jöttem, mert meguntam a jó pofizást...

2015. dec. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Csinálj úgy, mintha egy átlagos nap lenne.

Én reggel óta ezt teszem.


A párom dolgozik reggel 7-től, másnap reggel 7-ig, (nem tudta megoldani, hogy neki is szabadnapja legyen ma) én meg tök egyedül vagyok itthon.

Főzök, mosok, mosogatok, nézem a TV-t.

Én is látom mindenhol a reklámokat a filmeket a face-en, hogy mindenki ünnepel, és karácsonyi hangulatban van.


Nem érdekel.


Ha nem vagy vallásos, akkor nem kell nagyon parázni a mai nap miatt.


Egyébként én is tök egyedül érzem magam, azért is vagyok most itt.

2015. dec. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ne érezd szarul magad. Régen másabb volt, de egy ideje nyűgnek tűnik a flancolás. Sokkal jobb a csendes, együttülős karácsonyozás.

Majd ha lesz családod, és gyerekeid, megint más lesz. Megint élvezni fogod. Megint nagy lesz a karácsony.


Gondolj azokra, akiknek nincs családjuk, nincs senkik. Na nekik szar. Nem neked! :)

2015. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok,velem is ugyan ez van,de mivel az összes baratomnál így van,ez teljesen megnyugtat.
2015. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szerinted ha annyira boldogok ezek a családok, akkor miért éreznek kényszert, hogy feltöltsék MÁR szenteste a karácsonyfával pózolós képeket.
2015. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A fészbuknak mi köze a valósághoz?


Álomvilágban élsz NEO !

2015. dec. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha olvasod, hogy van aki nalad rosszabbul erzi magat, akkor az segit? (Akkor leirom: egyedul vagyok a gyerekemmel, akit szeretek, de meg kicsi, nem tudunk beszelgetni egymassal. Akit szeretek (szerelmes vagyok), az ezen a napon egyaltalan nem keresett. Es ebbol tette egyertelmuve, hogy nem szeret. Nem birok aludni. Most egy filmet kezdtem nezni, de minek? Siralmasnak latom a helyzetem. De tudom masoknak lehet meg rosszabb es ezert probalom tulelni.)
2015. dec. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, de engem nem zavar, jólesik a pihenés a sűrű hétköznapok után
2015. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!