Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ilyenkor az önelégült...

Normális ilyenkor az önelégültség?

Figyelt kérdés

Ha inted valamtől a testvéredet, aki nem hallgat rád... olyankor drukkolsz titkon, hogy neked legyen igazad? És elégedett vagy, ha ráfarag és beismeri, hogy hallgatnia kellett volna rád?


És édesanyák esetében, amikor látják, hogy a lányuk fejjel rohan a falnak, de a tinik minden öntudatával kikéri magának, hogy bárki beleszóljon az életébe... jogos a végén titkon örülni, a sajnálat mellett azt érezni, hogy na hülyegyerekem, majd legközelebb hallgatni fogsz az értelmesebbre?


2015. dec. 22. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Fogalmazzunk úgy, hogy emberi dolog, amellett, hogy az ember azért nem örül, ha a szerettei (tesó, gyerek) bajba kerülnek.

Drukkolni nem szoktam, hogy legyen igazam (általában az van ilyen vitáknál), inkább bosszant a tehetetlenség, mert nem tudom megóvni a pofáraeséstől.

2015. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%
Nem normális.
2015. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

exek viszonylatában normális


(ha azt kapja vissza az élettől pl amit adott)


de szeretteinkel szemben nem normális, én nem tudnám, viszont tapasztaltam már, hogy gyermeknek szinte önigazolásként mondják, hogy na ugye megmondtam, én ugye szóltam előre, magadnak köszönheted, stb

2015. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem örül a szülő, mert nem akar rosszat a gyerekének.

Max. olyan pitiáner dolgoknál jön ez elő, hogy a málna fagyi jobb volt mint az eper. De ez a csipkelődés kategória. Alapvetően senki nem akar rosszat másnak, főleg nem a gyerekének.

2015. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!