Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a szüleimnek?

Hogy mondjam el a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Az van, hogy angolból van egy 3asom két 2esem egy 1esem. De a szüleim csak a 3ról tudnak és most beírta az angol tanár az összeset. Igazából 4es tanuló vagyok de angolból nem vagyok valami jó. De az egyik 2es meg az 1es azért van mert nem tanultam.

Az a helyzet hogy egy fél hét múlva írunk mégegyet ami biztos hogy 5ös lesz. Azt gondoltam hogy azzal az ötösel mutatnám meg, csak hogy elötte lesz OFI óra ahol ellenőrzik az ellenőrzőt. Szerencsére a tanár nem mindíg szokta megnézni, valamikor csak megkérdezi és ennyi. Nem tudom mi legyen, elötte mutassam meg vagy válaljam a kockázatot?



2015. dec. 10. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Mondd el. Mi történhet? Nálatok amúgy nincs e-napló? :D
2015. dec. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs. Egyébként attól félek hogyha megkérdezi a tanár hogy alá vane iratva és azt mondom hogy igen és utánna megnézi akkor mégegy 1es.
2015. dec. 10. 17:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja bocs, akkor az történhet hogy mérgesek, szomorúak lesznek és nekem lesz lelkiismeret furdalásom, vagyis már van. Ja meg ugye a bünti.
2015. dec. 10. 17:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legyél bátor! Egyébként szerintem akkor az ötössel együtt jobban jársz, mert látják rajtad akkor a javítási szándékot. Most akkor meg fognak verni amúgy, hogyha megmondod, hogy rossz jegyet kaptál? Mert akkor ne stresszeljél rajta, ha nem, akkor ez van, azt kész. Túllépsz rajta, tovább lépsz. Amikor egyest kaptál, az akkor volt, most meg most van. Nem célszerű, nem kellene leragadni egy pillanatban, hogy folyamatosan a múlton merengünk,és közben elmegy mellettünk az élet. Az akkor volt, ozt kész, most most van, a jelenben kell ott lenni, és abból kell kihozni a legjobbat.
2015. dec. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De azért az súlyosabb hogy kiderül, van KÉT 2ES meg EGY 1ES mintha haza megy valaki és mondja hogy kapott EGY 2est
2015. dec. 10. 17:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj, nyugi! Azért a papírért csinálod, hogy az meglegyen! Megesik,hogy becsúszik 1-2 nem kívánatos osztályzat, na de ez van; hát bakker nem csak olyanból osztályoznak, amiből jó vagy, az csak egy minősítés, egy értékelés, egy darab számjegy. Most nehogymár az alapján határozd meg magad! Nem jött össze a jó jegy, naésakkor? Hát majd legközelebb készülsz, és tanulsz, de ez már a múlt, azon nem tudsz változtatni. Fogadd el. És ne legyél túl szigorú önmagadhoz nem lehet mindenki fullos minden tantárgyból, meg változik az is, hogy napi 8 óra után mennyi energiája meg ideje van még az embernek készülni másnapra, meg regenerálódni is. Sőt, valakinek már nem is kell otthon átnéznie, mert rögtön kívülről fújja. Nem vagyunk egyformák, ezért ne okold magad, ne bántsd magad. Te biztos valami mással szeretsz foglalkozni, meg másban is vagy jó.
2015. dec. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondd el minél előbb.. Az én szüleim mindig dühösebbek ha nem szólok időben. Egy-két rossz jegy még nem a világ, de azért próbálj angolt tanulni mert nagyon hasznos!! Régen én is utáltam+ de elkezdtem angolul nézni filmeket és voila, középfokú nyelvvizsga. Hajrá! Szurkolok, hogy tudj javítani.
2015. dec. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!