Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet köztünk valami?

Lehet köztünk valami?

Figyelt kérdés
Azért itt teszem fel mert a szerelem szexben kb azt irnák csak h terhes vagy.:) Szóval van egy srác akivel kb hat éve ismerjük egymást és most alakul köztünk csak egy a bökkenő. Szóval kb 4-5 éve egy bulin az öccse megcsókolt erről nem tudom ő tud e meg ezenkivül semmi nem volt, csak egy csók kicsit ittasan és nem lenne ez fura helyzet?
2010. márc. 22. 18:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy régi dolog volt, aminek ma már semmi jelentősége nem szabadna, hogy legyen. Ráadásul ártatlan dolog is volt. Komolyan nem befolyásolhatja az alakuló kapcsolatotokat.
2010. márc. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor jó, remélem hogy nem elitélendő amit teszek:)
2010. márc. 22. 18:16
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sem gáz!Volt hasonló esetem.:$
2010. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a világon semmi kivetni való nincs.Hajrá.
2010. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen a srcácod:)ha ismered akk csak nem fog vele törődni,de lehet h szarul fog neki esni,de ha beléd esik akk nem fogja érdekelni,de féltékeny lesz rá:)
2010. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem jelentős, évekkel ezelőtt volt már, ráadásul egy bulin. Nem is furcsa, akkor még csak haverok voltatok a sráccal, úgyhogy semmi extra szerintem. Ha esetleg úgy érzed, hogy sejthet valamit,akkor az elején tisztázd le vele, nehogy később legyen probléma, (véletlenül eszébe jut,megtudja stb.)

Jobb az ilyet előre letisztázni, minthogy ott maradjon a fejedben elültetve...

Drukkolok nektek!

2010. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
25%
terhes vagy :)
2010. márc. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi:):)
2010. márc. 22. 19:58
 9/12 anonim válasza:
0%
Terhes vagy
2010. márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Mégis mi a frász lenne ebben fura?

Nem jelent ez semmit. Ha mégis jelentene neki dolgokat egy 5 éves, félspicces állapotban történt bizalmas közeledés feléd az öccse részéről, akkor felteszem, hogy csak birtokolni akar téged.

Vagy túl jól ismeri az öccsét....

2010. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!