Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik kűlföldön élnek, ti...

Akik kűlföldön élnek, ti mennyi idő múlva mentettek a párotok után?

Figyelt kérdés

Ha abban a helyzetben voltatok,hogy elsőnek az egyikőtök ment ki és utánna ment a másik.

Mennyi időbe telt? És mennyi idő múlva találtatok munkát? Idegen nyelvetmennyire beszéltetek? Amig nem találtatok állast,addig anyagilag,hogy bírtátok?


2015. dec. 8. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Nem teljesen rám vonatkozik,de azért válaszolok.Mi együtt megyünk januárban Angliába,de ha valamelyikünk előbb ment volna(bár ez sosem lehetett nálunk opció),akkor kizárólag úgy menne ki a másik,ha már neki is van munka.Nem tudom,hogy tud valaki egyedül kimenni,fizetni a lakást,aztán a párját is eltartani,míg nem talál munkát.Csakis biztosra szabad kimenni.Szerintem.Nálunk én beszélek angolul valamennyire,a párom nem,de egy helyen fogunk dolgozni,így tudok segíteni neki.Tehát,ha nincs nyelvtudásotok valamennyire,akkor megint nehéz lesz a dolog.
2015. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fél év után mentem, és beletelt egy másik fél évbe, mire belejöttem a nyelvbe, és kezdhettem az első munkahelyem. Anyagilag nehéz volt.
2015. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
16 hónapra rá, de nekünk van 4 gyermekünk. Én még nem tudok dolgozni menni, mert sajnos még a nyelv sem megy igazán és a gyerekeimet vinnem hoznom kell a suliból. Anyagilag kissé megterhelő, amint tudok szeretnék én is dolgozni majd. Most lesz egy tanárom aki a nyelvet fogja tanítani.
2015. dec. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak tudnám miért lettem lepontozva?! Akinek nem tetszik jöhet ő is és tapasztalja meg! :) Az út szabad mindenki előtt :)
2015. dec. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 1 hónap különbséggel jöttünk ki, voltak szezon munkáim hosszabb rövidebb ideig, most már van állásom nekem is. De nekünk volt segítség fél évig párom apukájánál laktunk. A nyelv alapszinten mindkettőnknek ment.
2015. dec. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!