Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, mi van ha...

Mit csináljak, mi van ha tényleg megteszi? FONTOS!

Figyelt kérdés

Lassan fél éve van a háznál egy kutya. Most kezd el örjöngeni, hogy neki nem kell, és vigyük a fenébe, vagy ő fog fizetni a sintérnek, h vigye el..Azért, mert ő nem tud semmit csinálni a kertben, nem bírja renden tartani stb. Könyörgöm...előtte se nézett ki máshogy a kert, se fű se semmi - mert ami volt is lepermetezte, "mert az nem fű, hanem gaz"...... Nagyon szeretem a kutyát, és anyukám is, ő mellettem áll, de akkor sem tudom mit tehetnék... Jó ürügy neki a kutya, hogy ne kelljen semmit csinálnia.. Mivan ha tényleg elviszi a kutyát??? Vagy ha bántja?? (amúgy sajnos nem veti meg az alkoholt, lehet ez játszik most nála közre, de félek h nem..)

Kérlek segítsetek!!!

17/L


2010. márc. 22. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom most apukádról van szó, ha nem javíts ki. Szerintem annyit tehetsz, hogy megneveled a kutyád, hogy ne tegyen tönkre mindent, vagy segítesz a ház körül rendet rakni.
2010. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most a faterodról beszélsz?
2010. márc. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, az apámról van szó. Én segítek, amiben tudok és a kutyával is foglalkozok! Kölyök kutya, szerintem azért nem akkora bűn ha ás egy gödröt..amit mellesleg betemettem de ő lesz.rja...
2010. márc. 22. 17:23
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Kerítsetek le neki egy sarkot a kertben,nálunk is így van ,hgy a kutyus is jól érzi magát,é a kert is megmarad
2010. márc. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el a kutyát minden nap sétálni, hogy jól lefáradjon! Ha nem fog rosszalkdoni, talán apud is megbékél vele. Ha ittas akkor meg dugd el előle, ha megnő a kutya emlékezni fog rá, miket csinált vele és még rossz is kisülhet!
2010. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Csinálj neki egy kenelt.

Sajnos a kölykök tényleg bosszantók,amíg meg nem tanulják,hogy nem lehet mindent kiásni,szétrágni,összekakilni.

2010. márc. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát valószínűleg az lesz + több időre viszem sétálni és viszünk labdát is. Remélem megbékél és minden helyre jön. Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 22. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát szerintem találj neki másik gazdit.

2010. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!