Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám nem érti meg ha...

Az apám nem érti meg ha valami betegségem van. Azt mondja megjátszom magam. Nem rég mikor hazaküldtek a suliból mert hánytam, leüvöltötte a fejem, hogy mér hánytatom magam. MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés
Azért nem mindíg ilyen brutál de ha beteg vagyok azt nem érti meg.
2010. márc. 22. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
hány éves vagy? amúgy nem tudom vagy komolyan beszélgess el vele vagy fenyegesd meg hogy mész a rendőrségre vagy gyermekjóléti vagy valami. vagy akár tedd is meg. az ilyen nem apa
2010. márc. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Az en apam is ilyen,nekem mentalis betegsegem van,es eleg sulyos,de o azt mondja az akaraterovel elmulaszthato,pedig nem sajnos!Hiaba mondom neki,hogy en egeszseges akarok lenni,mint mas,es nem megjatszom,o nem hiszi el,hogy komolyan beteg vagyok,pedig ott vannak az orvosi diagnozisok!!De hat vannak ilyen ertetlen emberek!!!1Aki nem volt meg beteg igazan,az nem erti meg!
2010. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én anyum megértő azaz hol az hol nem.Van hogy beteg vok és azt mondja áh ez semmi evvel ő is elmegy dolgozni(ő lázasan is megy :S )
2010. márc. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem gyanúsan gyenge a szervezeted. és apád családjában nem ilyenek a gének, ezért ilyen.
2010. márc. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
És anyukád? Ő nem áll ilyenkor melléd? Különben megértelek, és főleg az egyik előző hozzászólót. Aki mentális betegségben szenved, azt egyszerűen nem is tekintik betegnek. Pedig ha tudnák... :((
2010. márc. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szegény. Nekem is volt ilyen gondom, egy idő után nem is szóltam, csak elájultam a suliban. Akkor észbe kapott.
2010. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönök minden kommentet de én egyszerűen gyenge szervezetű vagyok. (sokszor vagyok beteg) akár havonta 3-4 szer. nem mebntális de köszi :))
2010. jún. 8. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!