Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan egy napom sen...

Most komolyan egy napom sen lehet pihenő?

Figyelt kérdés
Ma szabadnapom van, ez kéthetente fordul elő. Minden nap dolgozom, a munkaidőm kicsit szokatlan, elég annyi, hogy kitölti a napom nagy részét és sokszor csak estém marad. Nem nehéz fizikai munka, de ha ott vagyok akkor ugye addig mást nem csinálhatok. Amit kell megcsinálom itthon, teregetést, mosogatást, porszivózást, anyám főz, abba besegitek amikor itthon vagyok. De ez nem elég ma szabadnap és ma nagytakaritás kell, hogy legyen. Ami rendben is volna de nekem ez mostmár sok.. délutánra meg hivatalos vagyok egy programra amire csak azért megyek mert unokahugom lép fel :/. Amúgy semmi kedvem hozzá.
2015. dec. 5. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Ismerős a helyzet szerinten amennyire lehet próbálj meg elszakadni az ilyen kényszerprogramoktól. Én is lemondtam mindenfélét hogy tudjak pihenni. Aki nem érti meg az ennyit is ér nekem. Így bele bolondulsz szóval állj meg néha pihenni. Én emiatt már rendesen megszívtam, tapasztalatból mondom... 26F
2015. dec. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom kell a segítséged anyukádnak a nagytakarításhoz és nem egyedül akarja megcsinálni. Sajnos attól, mert te sokat dolgozol, a házimunka ugyanúgy megvan. Próbáljatok kompromisszumot kötni, hogy 1-2 dolgot megcsinálsz, de semmikor máskor nem tudsz többet pihenni és ez tmeg ő értse meg.
2015. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd a dagadt ruhát másra! A szabadnap mindenkinek jár.
2015. dec. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%
gondolom anyukád is dolgozik a hèt többi napján.
2015. dec. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!