Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még ennyire egyedül valaki?

Van még ennyire egyedül valaki?

Figyelt kérdés
Amikor elmennek a gyerekek az apjukhoz,vagy baráthoz, ide oda....nagyon magányosnak érzem magam.Vannak barátaim, (én is elmentem ma a barátnőmhöz,) de mikor haza jövök,és becsukom magam mögött az ajtót, nagyon magányosnak érzem magamat.(ma ott alszanak az apjuknál)
2010. márc. 21. 20:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%

Jaj, ne hogy azt hidd, hogy csak kalandra éhes pasik vannak! Igenis léteznek a normálisabbik fajtából is, csak nem könnyű őket megtalálni... De vannak, csak ne add fel!


Én tudom, mert a válásom után közel 7 évig voltam egyedül. Aztán jött a mostani férjem:):)

2010. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
43%
Ülj be a fodrászhoz vagy a kozmetikushoz és pletykáljatok!
2010. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Pénteken voltam fodrásznál...de nem hiszed, azzal nem lehet pletykálni...vagyis azzal pletykál akivelel ő akar, mikor kedve van...:P van hogy meg se szólal, míg csinálja ahajáőt az embernek, ha olyanja van.

Hát, igen ez az...megtalálni őket...

2010. márc. 21. 21:05
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni kell! Egy csomó társkereső oldal van a neten, külön kritériumok alapján is lehet keresni. A nagy számok törvénye alapján be KELL jönnie! Apu, miután elváltak anyuval, 20 évig(!!!) volt egyedül, mire talált egy normális nőt magának (tényleg az), úgyhogy hajrá! De ahhoz, hogy sikerüljön, neked is akarni kell, nem csak kifogásokat gyártani!!!
2010. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Pocsék dolog egyedül lenni, amikor jó volna odabújni valakihez, amikor vágyik az ember egy kis simogatásra, kényeztetésre, figyelemre, bolondozásra, flörtre. És ezt nem pótolhatja a legjobb barátnő és a legklasszabb szomszéd se...

Mindenáron úgyse találsz a másik feledre, de azért csak járj nyitott szemmel és nyitott lélekkel!

2010. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
50%
Amíg nincsenek a gyerekek kösdd le magad akkor pl a társkereső oldalakkal. msn-en csevegj pasikkal. lekötöd magad, és még lehet a nagy Ő-re is rátalálsz.
2010. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

:-))))

Igyekszem, csak nehéz..."ritkán jön"rám, hogy ennyire vágynék a társra, de ha igen, akkor iszonyú elviselni.

Ezen nem változtat az, hogy itthon vannak e a gyerekeim vagy sem.Akkor is kialakul(hat), csak akkor nem engedem el magam ennyire...

2010. márc. 21. 21:18
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen, sokan vannak így egyedül mint te... De valahogyan muszáj elterelni a gondolataidat erről! Süss a gyerekeknek valami extra finom sütit!!! :) A siker garantált!
2010. márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy holnap már jobb lesz....
2010. márc. 21. 21:43
 20/21 anonim ***** válasza:
Te nem tudod mi az a magány és egyedüllét :(
2010. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!