Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még ennyire egyedül valaki?

Van még ennyire egyedül valaki?

Figyelt kérdés
Amikor elmennek a gyerekek az apjukhoz,vagy baráthoz, ide oda....nagyon magányosnak érzem magam.Vannak barátaim, (én is elmentem ma a barátnőmhöz,) de mikor haza jövök,és becsukom magam mögött az ajtót, nagyon magányosnak érzem magamat.(ma ott alszanak az apjuknál)
2010. márc. 21. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
A társkeresés nem érdekel?
2010. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerűen csak a gyermekeid hiányoznak. Kösdd le magad , amíg nincsenek. Nappal barátnézz, este menj el hosszú kocogásra vagy sétára. Egy jó fürcsi, egy film, ami leköt. Máris eltelt a nap. :)
2010. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Örülj neki hogy van otthon egy kis nyugi, és ilyenkor próbálj pasizni kicsit.
2010. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem figyeltél magadra, csak a gyerekeknek szentelted az életed gondolom. Csakhogy ez egy hibás elgondolás mert a gyerekek egyszer elmennek, és akkor te mit csinálsz? Robotként végzed a dolgod és bánkódsz? Kell hogy legyen életed a gyerekek mellett is.
2010. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudod lefoglalni magad valamivel? Néha el kell viselned önmagad társaságát.

Én hetekig vagyok egyedül, mert a férjem külföldön dolgozik, és mégsem unatkozom soha. Mindig találok itthon valami tennivalót.

2010. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van férjem mégis egyedül érzem magam.Ez rosszabb szerintem.
2010. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Vagy este konditerem. Jót is tesz az alakodnak, meg jól elfáradsz, nincs erőd sírni a gyerekek után. Vagy ha nincs rá pénzed, egy jó kis torna.
2010. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a magányosság érzése. Lehet az ember úgy is egyedül, hogy még élvezi is, de van, amikor inkább keserűen telnek ezek az órák. Te tudod, hogy miért: azért, mert vágy egy társra, vagy csak nem tudod, mit tegyél, amíg hazaérnek a gyerekek. Ötletek fentebb:)!
2010. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

De érdekel(ne) hogy a csudába ne érdekelne.DE! Csak egy pasit mondjatok, aki nem csak egy kis kalandot akar egy kis szexel.Nappal jól elvagyok, csak az esték....

Igen, a társas magány még rosszabb...az is ismerős..

2010. márc. 21. 20:54
 10/21 anonim ***** válasza:
72%
Hát ez azért nem így megy! 1. pasit neked kell találni, 2. nem minden pasi csak kalandot akar. Úgy mint te is, vannak magányos valamirevaló férfiak is.
2010. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!