Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom apja zaklat. Mit...

A barátom apja zaklat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Segítség! Teljesen kétségbe vagyok esve. 19 éves vagyok, egy éve együtt a párommal. Elérkezettnek láttuk az időt, hogy szorosabbra fűzzük a kapcsolatunkat. Mivel nálunk ez nem lenne megoldható, a barátomnál szeretkezünk. Igyekeztünk mindig úgy időzíteni, hogy a szülei ne legyenek a közelben, de egy alkalommal elszámoltuk magunkat. Idő előtt érkezett az apuka, és benyitott...

Azt hiszem, ez nem csak velünk esett meg a világtörténelemben. Mondanom sem kell, ez már magában meglehetősen ciki, de ami ezt követte, az olyan, mint egy rémálom!

2 héttel az eset után kezdődött, egy e-maillel. A barátom apukájától kaptam. Azt írta, szeretne velem találkozni. Itt még nem sejtettem, hogy mi lesz a vége. Természetesen igent mondtam, hisz bármilyen fontos dologról szó lehetett volna.

Hát koppantam. Merthogy bevallotta, belém szeretett. Azt hiszem, az ájulás szélén álltam amikor ecsetelgette, milyen vonzalmat érez irántam. Köpni nyelni nem tudtam, szó nélkül faképnél hagytam. Egész este bőgtem, hiszen szeretem a barátomat, de így nem tudok többé a szemébe nézni! Ez egy hónapja történt, azóta sorra érkeznek az e-mailek, az smsek. Állandóan csörget a telefonon, nem hagy élni! A fiúnak nem mertem elmondani, mi történt. Ilyen-olyan indokokra hivatkozva elodáztam a találkákat, vagy lemondtam őket. Azóta csupán háromszor találkoztunk, már ő is egész nap csak engem keres. Mit mondhatnék neki? Hogyan oldhatom meg ezt a helyzetet? Könyörgöm, adjatok tanácsot! :(


2010. márc. 21. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csakis úgy ha elmondod a párodnak.Mindenképp tőled kell megtudnia.

Utólag apuka még bosszúból kitalálhat olyat ami rád nézve hátrányos.

2010. márc. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal mondd el, és mutasd meg az e-maileket, a hívást, az sms-t. Ha később valamit megtud, azt fogja hinni, hogy te kezdtél ki az apjával, ezért hallgattad el. Mondd el, mert meg is utálhat, ha rájön.
2010. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképp közölném a leendő apósjelöltemmel, hogyha nem áll le, annak az lesz a vége, hogy szépen kiteregeted a dolgot a fiának, és hát ugye nem akarja, hogy a fia utálja meg a legjobban. Mindenképpen légy határozott, ne félj, nincs mitől, jobb ha most a sarkadra állsz, mert később kikészülsz idegileg.

Nagyon sajnálom, hogy ilyen emberbe botlottál, de ne aggódj, nemhiszem hogy kockáztatná a családi életét. Ha mégis, akkor ő veszíthet többet. Ha értelmes ember, akkor belátja a dolgot.

Sok sikert, és határozottan mondd meg neki. Ja és az e-maileket azért mentsd el, hogy legyen bizonyítékod, ha borul a bili.

2010. márc. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt csináld amit az utolsó hozzászoló javasol, ha ezek után is folytatja akkor ne legyél hajlandó olyan helyzetbe kerülni ahol az apjával is találkozhatsz. A fiú lehetőleg magától jöjjön rá a dologra, ameddig lehet kerüld el hogy te mond meg neki, hiába van igazad az apja csak az apja és ez úgyis rányomja a bélyegét a későbbi kapcsolatotokra.

És igen, sms-t, leleveket mentsd el, ha kborulna bili meg tud magad védeni.

2010. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gusztustalan ember. Egy 19 éves lányt kívánt meg? Beszélj a barátoddal, és nyíltan mond meg neki, hogy nem akarod.
2010. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Én elmondanám a barátomnak meg az anyjának is.
2010. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon perverz ez az ember, ha akkor szeretett beléd, mikor meglátta, hogy a fiával szeretkezel. Mindenképp mondd el a barátodnak meg az anyukájának is! Te jössz ki rosszul a dologból, ha elodázod a találkozókat, mert el fogod veszíteni így a barátodat. Ez 100%. Viszont van bizonyítékod. Nyomtasd ki az emaileket, mutasd meg az SMS-eket. Természetesen válaszolj a barátodnak!! Nem fognak benned kételkedni, hisz van bizonyítékod.
2010. márc. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyszerű visszautasítást próbáltad már? Ha ez nem működik, beszélje meg a barátoddal.
2010. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mond el a barátodnak,mielöt még nem lesz késö
2010. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!