Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon zavarja párom anyját...

Vajon zavarja párom anyját hogy a párom kistestvérével nem szoktam foglalkozni?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, egyke és a párommal nagyjából azóta vagyunk együtt hogy a kistestvére megszületett (hatalmas a korkülönbség köztük), viszont egy-egy alkalmon kívül az évek folyamán nem igazán foglalkoztam a kisgyerekkel, nem tudom hogyan álljak hozzá és amúgy is kényelmetlenül érzem magam ha valamit kell vele csinálnom. Sosem tette az anyjuk szóvá felém hogy miért ignorálom a kicsit, és egyébként imádnivalónak tartom, de sosem éreztem késztetést arra hogy eljátszogassak vele.
2015. nov. 27. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szólt soha, miért képzelsz dolgokat a semmibe?
2015. nov. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fordított helyzetben furcsának találnám a helyzetet, nem pár hónapról van szó hanem évekről.
2015. nov. 27. 23:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudni, hogy mit gondol, ha nem mondja... De ha felsz ettol, akkor szerintem előzd meg egy-két gesztussal, pl. neha vigyel neki csokit, vagy mondjad, hogy milyen aranyos, stb.
2015. nov. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Te furcsának találnád. Mindenki más. Ő nem gondolja furcsának. Akkor már biztos mondta volna a párodnak.


Az a furcsa, hogy te furcsának találnád. Ne vetítsd másokra az előítéleteidet.

2015. nov. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
hiányzik neki az ingyen bébisziter
2015. nov. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
#5: Tanulj már meg olvasni!
2015. nov. 28. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a családhoz akarsz tartozni, a család minden tagjával foglalkoznod kell.

Csak akkor fognak igazán elfogadni, ha nem teszel különbséget közöttük.

.

Neked fordított esetben hogy esne?

Biztosan rosszul.

Miért is fogadjon el a kisgyerek, ha te ügyet sem vetsz rá?

2015. nov. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!