Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a folyamata annak, hogy...

Mi a folyamata annak, hogy kiderítsem ők e a szüleim?

Figyelt kérdés
Semmi fénykép semmi sem bizonyítja, hogy ők a szüleim. Szeretnék megbizonyosodni. Látványosan titkolnak előlem valamit. Kitúrnak, és kiközősítenek. Igazából leginkább az érdekel , hogy a testvérem tényleg a testvérem e. Féltesóm. Mi ennek a menete? Hol kezdjem? A szüleim elváltak, a témát megtagadják. 23 éves vagyok, kb nem tartozom a családhoz. Testvérem 10 éves. Mennyibe kerül egy ilyen? Ja és, ami még gond, hogy anyukám a dns osztályon dolgozik.
2015. nov. 6. 21:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A születési anyakönyvi kivonatod bármikor kikérheted hivatalból, ha a szüleid nem adják oda. Hisz arra szükséged lesz egyszer az esküvő intézésénél is (persze ha egyáltalán esküvőpárti vagy) De ez max azt bizonyíthatja, hogyha apud nem az apud. Mert ha anyukád sem az anyukád, akkor örökbe fogadtak, ami miatt új anyakönyvi kivonatot kaptál az új szüleid adataival.


Ha ez megvan és azt mutatja, hogy a szüleid a szüleid, és te ezt így sem hiszed el, akkor még mindig mehet a dns vizsgálat, de csak akkor ha a tesód betölti a 18-at, mert addig a szülők beleegyezése kell hozzá. De készülj fel, hogy ez nem lesz olcsó mulatság.

2015. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy nehéz gyerekkorod volt, de sajnos azt kell mondjam, ha a nagy átlagot tekintem, akkor általában azért a gyerek kőkeményen meg szokott dolgozni, hogy az új kapcsolati fél ne fogadja el, többnyire a kiezacsávó, nemazapám, tűnjönmárel kisugárzás erőteljesen érződni szokott, akár tettekben is manifesztálódik.


Egyébként nagy sansz van rá, hogy ők a szüleid, úgyhogy el kell fogadnod minden sz@rt ami történt.

De ha esetleg még sem ők, akkor ugyanúgy el kell fogadnod, csak éppen azt a sz@rt, hogy az igaziaknak nem kellettél.

2015. nov. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Most miért baj az, ha szeretné tudni az igazságot?? Komolyan a legtöbb ember olyan begyepesedett gondolkozású, hogy nem igaz. Kérdező! Ha 100% bizonyosságot akarsz, akkor erre a DNS vizsgálat az egyedüli megoldás. Az anyakönyvi kivonat nem sokat bizonyít, mert arra ráírhatták a nem valós szüleid nevét is, nem ritka az olyan eset.
2015. nov. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem mellékesen az is elég furcsa, hogy egyetlen fénykép sem áll rendelkezésre. Erről a feltételezhető szüleid mit mondanak, mikor kérdezed őket?
2015. nov. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az örökbefogadott gyermek 14 vagy valahány éves kora után felveheti a vér szerinti szüleivel a kapcsolatot a gyámhivatalon keresztül (ha a vér szerinti is beleegyezik). Ebből következően ha örökbe fogadtak, azt legegyszerűbb itt megtudnod, hiszen ők nyilván tartják ezeket az infókat.


Amúgy én se láttam egy fényképet se, amin anya pocakkal szerepel. Sőt, a húgomról se. Valamiért nem volt szokás terhes nőket fényképezni, vagy nem tudom.

2015. nov. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Most van egy tv műsor a keresem családom névvel keresd meg a csajt
2015. nov. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!