Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a folyamata annak, hogy...

Mi a folyamata annak, hogy kiderítsem ők e a szüleim?

Figyelt kérdés
Semmi fénykép semmi sem bizonyítja, hogy ők a szüleim. Szeretnék megbizonyosodni. Látványosan titkolnak előlem valamit. Kitúrnak, és kiközősítenek. Igazából leginkább az érdekel , hogy a testvérem tényleg a testvérem e. Féltesóm. Mi ennek a menete? Hol kezdjem? A szüleim elváltak, a témát megtagadják. 23 éves vagyok, kb nem tartozom a családhoz. Testvérem 10 éves. Mennyibe kerül egy ilyen? Ja és, ami még gond, hogy anyukám a dns osztályon dolgozik.
2015. nov. 6. 21:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Anyakönyvi kivonat sokat segíthet...
2015. nov. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%
Mégis milyen fényképre gondolsz? Aktus pillanata DNS célfotóval?
2015. nov. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

"Igazából leginkább az érdekel , hogy a testvérem tényleg a testvérem e. Féltesóm"


Miért, ha nem akkor dugcsi lesz?

2015. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Anyakönyvit soss láttam. Semmit nem mutatnak meg. Azért érdekel, hogy ő e a testvérem, mert nekem ő maradt már csak. Persze, ha kiderül is, hogy nem akkor is a testvérem marad! Anno pápa testvére rakott be nekem valamit a bankba. Azt se kapom hiába múltam el 18 pár éve.
2015. nov. 6. 21:59
 5/16 A kérdező kommentje:
Fényképet úgy értettem, hogy terhesség alatti. Ugyanis előtte is millió kép van róluk együtt, meg miután megszülettem is. Egy hetes az első kép rólam.
2015. nov. 6. 22:00
 6/16 A kérdező kommentje:
*papám testvére
2015. nov. 6. 22:01
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
23 évesn még mindig itt tartasz mint egy 12 éves hormon zavaros tini
2015. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%

Én sem láttam anyámról terhes képet meg szerintem amúgy jó pár ember van még így vele.


Ha nem érzed a családhoz tartozónak magadat akkor biztos tettél is ezért.

2015. nov. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy tudni szeretném az igazságot. Tettem annyit, hogy megszülettem. Mikor elváltak a szüleim anyámnak teher voltam az új kapcsolatában. A csávója nem fogadott el. Apám akkor alkoholista lett.
2015. nov. 6. 22:25
 10/16 anonim válasza:
Anyakönyvi kivonat? Ugyan nekem megvan az enyém mit születésem után 2évvel lett kiállitba apa neve anyu akkori élettársa.Aki persze nem az apám.Van 1útlevél is amin 3hónaposan más vezetéknevem van persze nem azzal a névvel lettek a későbbieknek a papirjaim.25éves nő vagyok és a mai napig nem tudom ki az apám anyám az nem mondja meg kizalálta hogy a bàtyjám apja ami nem igaz.Feleslegesen rágódsz ezen ha a testvéredet szereted akkor mindegy hogy vérszerinti vagy sem.Dns vizsgàlatra nekem nem lenne pénzem.
2015. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!