Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha egy 22...

Szerintetek gáz ha egy 22 évest még az anyja tart el?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 18:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nem, mivel még tanulsz.

az a gáz, hogyha valaki már rég végzett a sulival,nem keres munkát, hanem a szülein élősködik

aki még tanul, vagy keresi amunkat, en nem tudom elitelni.

szóval körülményektol függ.. +hogy a szuloknek mennyire teher. zsebpénzt nekem nem lenne pofám kérni

2015. szept. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen 22 éves. Ha nem tanul, és nem is próbál munkát keresni, akkor igen. Ha normálisan tanul, akkor szerintem egyáltalán nem az, mert nem minden egyetem, fősuli mellett lehet normális munkát vállalni (pl. nekem olyan szakjaim voltak BA-n, MA-n is, ahol olyan gyönyörűen volt megoldva az órarend, hogy munkát csak úgy lehetett volna vállalni, hogy lógok órákról. Mivel MA-n gyakornoki tárgy is volt, csak olyat szakközeli helyet találtam, ahol kénytelen voltam lógni, így megtettem... de ha nem lett volna muszáj, akkor nem mentem volna, mert nekem fontos, hogy benn legyek órákon... hétvégén meg azért a párommal is szerettem volna találkozni, mert vele hétközben nem tudtam... a szüleim meg nem rugdostak el, hogy tökmindegy, csakazértis dolgozol).
2015. szept. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!