Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan, és miért tetted...

Hogyan, és miért tetted féltékennyé a párodat?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Miért kellett volna féltékennyé tennem?!?
2010. márc. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Én már felnőttem.
2010. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Meg se próbáltam, mert annak csak szakitás lenne a vége - szerintem ez igencsak gyerekes viselkedés lenne.
2010. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Miért is kéne féltékennyé tennem?

A féltékenység megöli a kapcsolatot, neked is rossz, meg neki is. Inkább próbáld meg felnőtt módra intézni a dolgokat, ha egy mód van rá!

2010. márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt akartam írni. Csak magadról állítanál ki vele bizonyítványt, hogy megbízhatatlan vagy.
2010. márc. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hülyéskedsz? örülök, hogy mindig is kimaradt ez a fogalom az életünkből nemhogy még kiprovokáljam...elég baja van annak, akinek féltékeny a párja, örülök, hogy az én férjem nem ilyen, és én sem vagyok az...
2010. márc. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem akarom féltékennyi tenni a páromat!Megbízunk egymásban.Csak itt a gyakorin olvastam valahol az egyik kommentben hogy egy nő féltékennyé tette a párját,hogy jobban figyeljen rá!
2010. márc. 14. 08:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!