Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves parkapcsolatban elok,...

Kedves parkapcsolatban elok, szoktatok neha szineszkedni, esetleg szerepet jatszani?

Figyelt kérdés
Artalmatlan dolgokra gondolok, pl kicsit rajatszotok vmire a parotok elott...
2010. márc. 13. 13:17
 1/7 anonim válasza:
77%

Igen, nálunk sajnos muszáj, mert a párom megrögzött hazudozó, így sokszor csak színjátékkal tudom kihúzni belőle az igazságot. És akkor sem vagyok biztos abban, amit mondott.

De ne ebből induljál ki, ennél már minden csak jobb lehet...

2010. márc. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
inkább csak olyan dolgokban, ha mondjuk főz valamit és közepesen sikerül akkor is azt mondom, hogy finom. :) de amúgy meg nem vagyok (ő meg pláne nem ) színészkedős típus.
2010. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Az én párom soha, de tényleg soha nem féltékeny. Persze ez jó dolog, megbízik bennem, stb, de néha azért jól esne látni, hogy nem tök mindegy neki...

Szóval azt vettem észre, annak érdekében hogy kicsikarjak belőle valami féltékenységhez közelítő érzelmet, egyre színesebben mesélem el a történeteket, amikor egy-egy pasi ki akar velem kezdeni. Remélem azért ez bocsánatos bűn :)

2010. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma 13:29

Bátor vagy, csak nehogy pórul járj egyszer (magamból indulok ki).

Részünkről vicces színjáték van a betegségekkel kapcsolatban, sajnáltatjuk magunkat :D .

2010. márc. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor "színészkedek", ha valami rosszat tettem... (ne nagy dolgokra gondolj, a múltkor kidobtam egy ingét, amit ő imádott, de szerintem már rojtos volt a nyaka, nem hordható, ezért megorrolt rám) akkor játszom itthon a kedves-bájos háziasszonyt, hogy kibékítsem :) Ennyi. 16 éve vagyunk együtt. :)
2010. márc. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

koszi a valszokat. :)

Az en peldam kicsit komolyabb. Hatarozott, eros termeszetem van, vezeto beosztasban dolgozom, es sokszor buntudatom van emiatt...tudom hulyeseg, de igy erzem. Szoval neha neha megjatszom a gyamoltalan, "noies" not, bar egyaltalan nem vagyok elveszett. Szeretem a parom es o is engem, ismerjuk egymast testestul lelkestul, megis ugy erzem muszaj kicsit lagyitani a szemelysegemen...errol mit gondoltok?

2010. márc. 13. 14:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy ezt teszed, de neked ez így nem rossz? Mert ha igen, akkor be kell vállaljon a párod a vezető egyéniséggel együtt is, nem nyomhatod el magad. :-)
2010. márc. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!