Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak ezt tartom jónak?

Miért csak ezt tartom jónak?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. és a barátom 20 éves, 5 hónapja járunk, nagyon szeretjük egymást.

Amióta vele vagyok gondolkodom, vagy eszembe jut az eljegyzés. oké tudom korai ez még, de ezen eddig még nem agyaltam.

de maga a házasság része nem tetszik mármint nem vele, hanem általánosságban. Sosem akartam férjhez menni... de csak az a része tetszik amikor a lány még csak el van jegyezve.


2010. márc. 12. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:

még fiatal vagy és elszédít a romantika, gyűrű, stb.

Majd felnősz, addig élvezd az életet.

2010. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szia!

5 hónapos kapcsolatnál még nagyon dúl a szerelem hidd el egy másfél év múlva sokkal másabb lesz...Én is a barátommal eggyütt vagyok három éve és azt hittem még az elején hogy ő az igazi akinek gyereket szülök,életünk végéig eggyütt leszünk meg minden és most már ezt egyáltalán nem érzem...amúgy még eggyütt vagyunk de nem tudom még meddig mert én is fiatal vagyok...Nem akarlak el keserítei de ez múló állapot sajnos ..tudom hogy nem hiszed el de majd te is rá jössz...

2010. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rachel Weisz-nek 2005-ben kérték meg a kezét, és azóta sem házas. Azt nyilatkozta, hogy szeret eljegyezve lenni, mert az sokkal romantikusabb.
2010. márc. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert tetszik, hogy mutogathatnád a gyűrűt! Én 18 vagyok, barátom 23, két éve együtt vagyunk, és nem is fordult meg a fejünkben! Ez egy komoly dolog, és az eljegyzés most nagyon divatba jött, főleg a fiatalok körében! Ha szeretitek egymást, és együtt vagytok, ráér később is a gyűrű!
2010. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet, hogy múló állapot(én voltam a 18 éves lány a 23 éves fiúval) én az idő múltával egyre jobban ragaszkodom hozzá, és egyre jobban szeretjük egymást, pedig több mint két éve járunk!
2010. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16 vagyok és rosszul vagy a család gondolatától is. Nekem is 20éves barátom van. Ugyan ezt érzem amit te megértelek engem szörnyen zavar, hogy így gondolkodom félek tőle, hogy később is így fogok, de mindenki azt mondja, hogy csak fiatal vagyok még.
2010. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért kellene összeházasodni? Semmi nem írja elő, hogy gyűrűváltás után kötelező házasságot kötni. Mi 4 éve tartottuk meg az eljegyzést, talán majd egyszer összeházasodunk...
2010. márc. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!