Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a nőről? Dolgozik vagy eltartott?

Figyelt kérdés

Adott egy 30 éves nő. Férje több műszakban dolgozik, egy ovis gyerekük van. A nőnek nincs munkahelye, viszont rengeteg haszonállatot tartanak, amiket teljes egészében ő lát el, kezdve a hajnali etetéssel, vízhordással, takarítással stb. + a háztartás, gyerek ellátása, idős szülője ápolása.

Szerintetek dolgozik vagy eltartott?


2015. szept. 10. 19:50
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Nincs szabadság, nyaralás, ünnep, betegállomány.

Aki írta, hogy nem lesz semmi ha nem látja el a napi teendőket a férjével ellentétben akit ez esetben kirúgnának, belegondolt abba hogy akkor az állatok éhen-szomjan halnak

2015. szept. 10. 20:10
 12/33 anonim ***** válasza:
91%

Na, erről beszéltem. Ha pénzt is hoznak az állatok, miért lenne eltartott?

A szüleim mindketten otthon vannak és állatokat tartanak, amiből meg is élnek.

2015. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
32%

Ez itt a probléma,hogy hajnalban kel és késõ estig teszi a dolgát.Mégis eltartottnak számit, ugyebár ezért nem jár havonta rendszeresen fizetés.

Akik meg "dolgoznak" nekik jár a havi fizetés és még nyugdijuk is lesz.Evi szabadságuk is van és még nyaralni is lesz idejük . Ez a család az állatok miatt lehet még nyaralni sem tudnak menni.Mégis ki a vesztes ilyenkor?


Sokkal jobb annak a nõnek,aki dolgozik és fel tudja mutatni a keresetét, ugyebár azt senki sem szólja meg.

2015. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
74%
Na igen, apolasin is van, úgy tudom ezután még nyugdíj is jár. Nyugdíjat meg csak azután számolnak, aki csinál is vmit.
2015. szept. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
89%

"Ez itt a probléma,hogy hajnalban kel és késõ estig teszi a dolgát.Mégis eltartottnak számit, ugyebár ezért nem jár havonta rendszeresen fizetés."


Én írtam, hogy a szüleim állattartásból élnek. Akkor most ők is "eltartottak"? Holott a saját munkájukból élnek, csak nem munkahelyre járnak dolgozni.

Hogy is van ez?

2015. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Fontos ez?
2015. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Így van nyugdíjjárulékot is vonnak az ápolási díjból, és van Tb is.
2015. szept. 10. 20:14
 18/33 anonim ***** válasza:
Belinkeli valaki a kérdést,ami ezt ihlette?ugyanez volt,máshogy feltéve
2015. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Ezzel kapcsolatban nem tettem fel kérdést.

De örülnék ha valaki belinkelné, szívesen elolvasnám

2015. szept. 10. 20:17
 20/33 anonim ***** válasza:
2015. szept. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!