Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy családot miért ellenőrízhe...

Egy családot miért ellenőrízhet a gyámügyhivatal?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a barátom szülei elváltak, és valamelyik nap kicsit kiakadtam, hogy a barátom este már sose ír, meg nem is válaszol. Aztán valamelyik nap elmondta, hogy este 8 után ellenőrzik őket, mert az apukája beküldött a gyámügyhivatalba egy levelet, amibe "f****ságokat" írt. A barátom nem mondta el, mi állt a levélben, és nem is erőltettem a témát, de az érdekel, hogy egy családot milyen okok miatt ellenőrizhetnek?

Bocsánat, ha rossz kategória.


2015. szept. 9. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
ez kamu, ilyen nincs
2015. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én hallottam olyat, hogy a gyerek kijelentette, hogy erik otthon és ők is ellenőrzéseket kaptak ezután!

szóval elképzelhető..

2015. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*verik
2015. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, de mondjuk azt nem fogják rendellenes dolognak elkönyvelni, ha egy 15 éves srác este 8-kor ír a barátnőjének. :)
2015. szept. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%

Terítsen a gyámügynek az anyuka, és mondja el a bosszú tárgyát is.

Nagyon sok ilyen van, csak annyiból változott, hogy ha bebizonyosodik, hogy valótlanság volt, utána mennek a feljelentőnek is. Főleg ha meg is nevezik, és tudják ki az aki elakarja a családot intézni.

2015. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy verik otthon, bár az igaz, hogy nem ismerem annyira a családját. Azt is mondta, hogy az apukája mindig "szidja" az anyukáját, pedig azóta ő feleségül vett egy másik nőt is..nem tudom, elég érdekes helyzet.
2015. szept. 9. 18:53
 7/12 anonim ***** válasza:
nem is az volt a lényeg hogy verik e avagy nem, hanem csupán elég pár szó is ahhoz, hogy menjenek ellenőrizni. szóval hiteles a sztori, megeshet hogy egy apa kígyót, békát kiabál a volt családjára, vaszeg mindennemű bejelentést ellenőrizni kell..
2015. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
este 8 után nem ellenőriznek senkit, főleg nem azért mert ír a barátnőjének
2015. szept. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

valamelyik nap kicsit kiakadtam, hogy a barátom este már sose ír, meg nem is válaszol. Aztán valamelyik nap elmondta, hogy este 8 után ellenőrzik őket, mert az apukája beküldött a gyámügyhivatalba egy levelet, amibe "f****ságokat" ....



Ilyen nincs hogy minden este 8kor ellenőrzik......este mar nem járnak családot látogatni es foleg nem ugy hogy elore megbeszélt idopontba . Mindig váratlanul es reggeltől -délutánig.


Kamuzot a barátod valamibe....

2015. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
vagy ellenőrik is őket de anyukája nem engedi géphez, csak nem akart ezzel égni
2015. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!