Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek már, hogy anyósom...

Mit tegyek már, hogy anyósom ne legyen ennyire értetlen?

Figyelt kérdés

Már vagy százszor elmondta neki a férjem, hogy miért nem megyünk fel hozzájuk a kisbabánkal. Hozzánk nem akar jönni mert megvan rám sértődve emiatt.

Így a férjem szokott elsétálni feléjük, és lejön megnézni a picit. De ma újra megkérdezi, hogy miért nem visszük fel.

Komolyan már felrobbanok, hogy egyszerűen nem érti meg. Még ha idős lenne és elfelejtené, de nem.



2015. szept. 8. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
és miért nem mentek amúgy ti?
2015. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem alkalmas a lakásuk kisgyerek fogadására. Állatok, kosz, cigi, nagyjából minden amit el lehet képzelni.
2015. szept. 8. 13:33
 3/12 anonim ***** válasza:
59%

Eddig mit mondtal neki?

Miert nem takarit ki ha mondtad nekik, hogy kosz van?

2015. szept. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Miért nem mentek fel?
2015. szept. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Ja értem. hát ez tényleg kizáró ok. Ha nem akarnak ezen változtatni, akkor ne csodálkozzanak.
2015. szept. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ezt így elmondtuk neki.

Szerinte csak kényes vagyok.

2015. szept. 8. 13:51
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Biztos rosszul esik neki. Gondolom, ő nem látja ezt ilyen tragikusan, hiszen akkor tenne ellene.

És miért rád van megsértődve? Te mondtad neki, hogy koszos?

Inkább a férjednek kellett volna megbeszélni vele, hogy nem alkalmas így a lakás babázni.

Férjed beszéljen vele, hogy jöjjön el hozzátok. Hívd meg. Na meg te is elsétálhatnál feléjük a férjeddel.

2015. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Hát persze, hogy nem látja tragikusan. Szerinte teljesen természetes ahogy élnek.

A férjem mondta neki, de mivel többes számban beszélt így tudja, hogy én is így gondolom. Ezért van rám megsértődve.

Még az elején mondtuk neki, hogy jöjjön át de nem akar pedig nem lakik messze egyáltalán.

Azok után pedig, hogy engem elhordott mindennek emellett múltkor találkoztunk vele az út másik felén ment és annyit sem böfögött oda, hogy sziasztok(miután mi köszöntünk neki) nem is szeretném, hogy jöjjön.

2015. szept. 8. 14:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy idős emberről van szó, aki már biztos, hogy nem akar változtatni azon az állapoton, amiben már valószínűleg évtizedek óta él, mert neki az a természetes, és hiába mondod neki, meg se fogja érteni, mi bajod ezzel és csak megsértődik. Sajnos, nem sok mindent tehetsz ez ellen. Elmondhatod neki kedvesen az érveidet te is, a férjed is, hátha belátja, de valószínűbb, hogy nem.
2015. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Bocs, látom azóta leírtad a lényeget:


"Azok után pedig, hogy engem elhordott mindennek emellett múltkor találkoztunk vele az út másik felén ment és annyit sem böfögött oda, hogy sziasztok(miután mi köszöntünk neki) nem is szeretném, hogy jöjjön."


1. Ha így viselkedik, már semmi remény nem fűzhető hozzá, felejtsd el, nem fogod tudni meggyőzni.

2. Ha nem is akarod, hogy jöjjön, minek problémázol ezen az egészen? Szerintem nem vesztesz vele sokat.

2015. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!