Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, nagyon zavar?

Mit csináljak, nagyon zavar?

Figyelt kérdés
Szüleim és a testvérem mindig bejönnek mikor a fürdőben vagyok(fürdök ülök a wc-n)zavar, hogy bejönnek és azt nézik hogy én micsinálok.megmondani nem akarom, ciki lenne.
2010. márc. 12. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Kulcsold be az ajtót. Vagy mondd meg. Engem is zavarna.
2010. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az még mindig kevésbé ciki, ha ezt elmondod nekik, mint hogy a dolgaid végzése közben zavarnak, nem?
2010. márc. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mond meg mert nem is neked lehet ciki hanem nekik!Ha mégse mondanád akkor a kulcs legyen kéznél!!

HAJRÁ!!!

2010. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is szólj nekik.Az a ciki,hogy bejárnak ilyen "szitukban"...
2010. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sajnos nincs kulcs!
2010. márc. 12. 14:22
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez az, amit a nemzet/akármi elhülyülésének lehet nevezni... Még a vidéki alkesz, most úgy 60-as korosztályú szakmunkás nagybátyám is tudta, amit a családod nem, hogy, idézem: "evő, ivó, alvó, sz..ró, b..szó embert nem szabad zavarni" .

Épp, hogy mondani kell nekik, mert amit csinálnak, az relatíve a perverzitás határait súrolja, de legalábbis a bunkóságot.

2010. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

fiú vagy, vagy lány, és hány éves? a testvéred hány éves?

ez nálatok ilyen családi szokás, vagy csak hozzád járkálnak be?

sztem is jobb lenne velük tisztázni,hogy zavar amit csinálnak, mert az sokkal "cikibb" ha így látnak,főleg,hogy te nem akarod.

2010. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Spricceld le őket véletlenül fürdés közben, hátha leszoknak róla:D
2010. márc. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen szokás.nem csak nálam van ez így. én csak akkor megyek be, ha nagyon kell pisilnem és nem tudom visszatartani.
2010. márc. 13. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!