Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyek a legrondább női nevek...

Melyek a legrondább női nevek és becenevek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 15:25
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
96%

Nagyon böszme Feri

Mindenkinek joga van kiválasztani melyik nevek tetszenek neki és melyek nem. Neked nem tetszik az Amália, ami az én egyik kedvenc nevem, Nekem nem tetszik az Emese, ami meg a tiéd. Az a jó, hogy nem egyeznek az ízlések, de nem szabhatod meg senkinek hogy mit szeressen és mit nem.

2015. aug. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
98%

41., teljesen igazad van. Én is néztem ezt a "le lehet szállni az Emeséről" hozzászólást, mintha a csicskájához beszélne :D. Pont az a lényeg, hogy mindenkire más nevek hozzák a sikítófrászt. Persze van az "általánosan elfogadott" válasz itt, pl. a Dzsenifer, de jaj, ha a babucikája nevét írja vki, az már húúúúú...


Az én nevem, amit imádok, és szerintem nagyon klassz, nőies, patinás név, is szerepelt itt legalább 2x mint fú, de irritáló név. Nem értek velük egyet. És? Max. megjegyzem magamban, hogy nekem jobb az ízlésem, muhahaha... de így nekitámadni vkinek, csak mert neki nem tetszik vmi, ami nekem igen...

2015. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
11%

" A Kira pl. tipikus macska név."


Az! :D


Én falra tudnék mászni ezektől a nevektől: Titanilla, Vilma, Dzsennifer, Szintia (vagy Cintia), Maja (nem magyaros).


Számomra teljesen érthetetlen, hogy sok hülye szülő miért ad furcsa nevet a gyerekének. Nemcsak minálunk van ez a probléma, külföldön is! Egy francia pár a születendő kislányuknak a Nutella nevet akarták adni, mert imádják a Nutellát. De közölték, hogy ez nevetséges név, a gúnyolódás céltáblájává válhat. Végül az Ella nevet kapta a gyerek.

2015. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
8%

elég hülye kérdés, és valóban mindenkinek más nem tetszik


" sikítófrászt. " de jaj, ha a babucikája nevét írja vki, az már húúúúú... "42


- de azért 42-es csak kiesett a kapa a retkes szádból.

2015. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
100%

Kunigunda, Henrietta, Krisztina, Enikő, Ágnes, Petra, Kitti, Kinga, Vanessza, Vanda, Roxána, Bettina, Ramóna, Gerda, Gréta, Mirjam, Erzsébet, Edit, Hedvig. Nekem ezek nem tetszenek. Bocs, ha valakit így hívnak.


Becézés, ami nem tetszik: Nelli, Jucus vagy Jutka, Vivi (mondjuk a Vivientől se vagyok elájulva), meg az ilyen -csi vézgődésűek, például Encsi/Enci, Melcsi (Melinda, Melánia, Melitta stb.)

2015. szept. 1. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kimaradt a Borbála, Boróka, Boglárka.
2015. szept. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
100%
Még a Gizellával is kiegészíteném.
2015. szept. 1. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, a Dzsenifert mennyien mondják. Nekem sem tetszik, de kedves ismerőst hívnak úgy, ezért szép emlék. .)
2015. szept. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
100%
én írtam az Emesét, és bocs, ha valakinek a gyerekét így hívják, de én csak ellenszenves lányt ismertem ezzel a névvel :D egyébként nekem mindkét keresztnevem szerepelt már itt :D
2015. szept. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ne kérj elnézést! A véleményedet normális hangnemben írtad, innentől kezdve, ha valaki megsértődik ezen, az a saját baja. Ha nincs annyira felnőtt, hogy elfogadja másnak nem kell, hogy ugyanaz legyen a véleménye, akkor nem elég felnőtt ahhoz sem, hogy gyereket vállaljon (meg azt elnevezze)
2015. szept. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!