Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félelemben élünk, mit tehetünk?

Félelemben élünk, mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Édesapám alkoholista. Már kiskoromba is verte anyámat, mostanában már nem, csak fenyegetőzik, hogy megöl bennünket, felrobbantja a házat, stb.

Pár napja megbüntették a rendőrök, azóta egy "bárddal" járkál a kocsmába, hogy ha találkozik eggyel is leszúrja, elvágja a torkát. Már félünk neki szólni bármit is, mert amilyen bolond bármire képes. Mit tehetnénk?


2010. márc. 10. 08:18
1 2
 11/12 anonim válasza:
mellékesen hozzátenném én aki tapasztaltam már ugyanilyet hogy a rendőr nem tesz semmit amíg vér nem folyik. (szó szerint) és ha feljelenti akkor mi van ha nem ültetik le vagy kiengedik??? a család nagyon megszívná. szerintem szedjetek össze egy kis pénzt és húzzanak el abból a házból a tesódék majd később adja el anyukád a házat. ennyi
2010. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt birom, hogy milyen nagy fejek ezek a faszik, amikor egy csomó nővel élnek! Nálatok hiányzik egy erős férfi! Ezért ilyen nagyvagány faszi az apád!


Nem tudjátok eladni a házat? Ha felesben van, akkor a feléből tudtok valamit kezdeni!


Kidobni sajnos nem lehet (érdekes a pasikat nem lehet kidobni, csak a nőket), mivel ti nem fogtok a kezetekbe egy bárdot.


Szét kellene verni, de ugyan azt nem lehet, pedig jogos lenne.

Ha elvágjátok a torkát, akkor bizony kijönne a rendőrség.

Tehát nincs más választás, mint összeszedni az összes anyagi dolgot, amiből pénzt tudtok csinálni, és valamennyi pénzt és elköltözni valahova, legalább 10 km-re onnan. Egy albérletet csak kitudnak fizetni, nem tudom, mennyi idősek a húgaid, de három szorgalmas ember valahogy megél.

Apád meg csináljon azt amit akar, robbantsa fel magát.

Az új címeteket ne szivárogtassátok ki, de már most kezdjetek albérletet keresni, hogy egy-két hónap múlva már tudjatok elhúzni, amikor a hapsi éppen kocsmában van.


Úgysem fogtok neki hiányozni, mert ti vagytok útban neki...ő szerinte...érdekes, hogy mindig van egy szemét ember, aki tönkreteszi mások életét.


Húzzatok el!!!!!

Már ma kezdjetek albérletet keresni!!!!!!!

Hidd el, anyukád és a tesóid olyan boldogok lesznek, mint még soha! Inkább egyenek zsíroskenyeret de normálisan élhessenek!!!!

2010. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!