Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt kibírni, ha...

Hogy lehet azt kibírni, ha vki nagyon fiatalon elveszti a férjét és még a gyerekek is nagyon kicsik?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nehezen, de az nagy mértékben személyiségfüggő is, h ki mihez kezd ezzel a tragédiával. elméleti a kérdés vagy rólad szól?
2015. aug. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ròlam sajnos. Egyelőre elméleti, még műtétre és szövetminta eredményre várunk. Ha az rossz, akkor sajnos fel kell készülni a legrosszabbra.
2015. aug. 17. 13:42
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
nagyon sajnálom. ne add fel, egyáltalán nem olyan biztos, h az a legrosszabb be is fog következni. a műtét, a szövetminta vétel eredménye jó híreket is hozhat
2015. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%
sajnálom, de ha megtudnám, hogy a párom még életemben itt kérdezget arról, mi lesz, ha meghalok, mêlységesen csalódott lennék.
2015. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
8%
minek vállaltatok gyereket?
2015. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Abban a tudatban kedves utolsó, hogy mindketten fiatalok ÉS egészségesek vagyunk. Ennek sem volt nagyobb esélye mint egy végzetes közúti balesetnek. Te miért ülsz autóba?
2015. aug. 17. 13:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló nem tudom mit röhögsz ezen, de elég gáz vagy, hogy egy ilyen kérdéshez ennyit tudsz írni.

Kérdező, remélem, jó lesz a férjed eredménye, vagy ha mégsem, akkor kezeléssel meg tudják majd gyógyítani.Megkérdezhetem, milyen típusú? Gondolom, rák gyanús a dolog.

2015. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsánat, látom közben törölték a "haha"-válaszolót, neki szólt az oltás. Nagyon helyes.
2015. aug. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz, de ez tényleg egyénfüggő. Anyukám nagyon erős volt, így én és a testvérem semmiben nem szenvedtünk hiányt. Viszont az egyik barátnőmnek az anyukájával ha már egy nagyon kis baj történik már meg akarja magát ölni (és sajnos már többször nagyon a határán volt).

Kitartást!

2015. aug. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%

Most kegyetlen leszek, de ti legalább fel tudtok készülni, hogy meghalHAT.


Én nem tudtam, a rendőrség csengetett, hogy a férjem szörnyethalt egy közúti balesetben.

2015. aug. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!